Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36. hétben járok. Elkaptam az...

36. hétben járok. Elkaptam az influenzát. Nem tudtok olyan homeopátiás bogyót amivel hamar túl lehetek ezen? (nem akarok így menni szülni)

Figyelt kérdés
Folyik az orrom, fáj a torkom, gyengének érzem magam stb. Nem szeretnék gyógyszert szedni (a doki algopirint+augmentint írt fel.)
2009. jan. 8. 18:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Erre való az oscillococcinum.

Ezt olvasd át: [link]

2009. jan. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A Coryzalia,vagy,ami kifejezetten influenzára való az Oscillococcinum.A gyógyszertárban pontosan elmondják,hogyan adagold(a tájékoztatón is rajta van)Én mindkettőt szedtem terhessen+szoptatás alatt,a dokim homeopátiás orvos,ő ajánlotta.2 gyerekes anyuka
2009. jan. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az első vagyok. Lázad van? Ha csak megfázás, akkor elég lehet a homeopátia. De amúgy az Aumentint kismamák és szoptatósok is szedhetik, ha indokolt.
2009. jan. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az influenza egy vírus, az antibiotikumok, mint az augmentin pedig a baktériumok ellen hatásosak. Ha tényleg influenzás vagy és nem csak meg vagy fázva felesleges bevenned, mert minden jótékony bacit kiöl belőled. Szerintem is az occilococcinummal próbálkozz. Először kicsit felerősíti a tüneteket, de pár nap alatt rendbehoz.
2009. jan. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hello!

Köszi a válaszokat!..lázam nincs,augmentint inkább kihagyom!Ma megvettem azt az "O"-betűs homeós bogyót!Holnaptól kezdem szedni!Mégegyszer köszi a segítséget.

2009. jan. 9. 18:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!