Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megfázás hatással van a...

Megfázás hatással van a sikeres beágyazódásra?

Figyelt kérdés

Tegnap volt ovulációm, együtt is voltunk a párommal tegnap és tegnapelőtt is. Már hónapok óta próbálkozunk a babával, de külföldön dolgozik, így nehezebb a dolog, most sikerült a jó időzítés.

Viszont tegnap estére belázasodtam, nagyon köhögök, és a víz sem marad bennem. Reggel lesz vérvétel, ha az orvos antibiotikumot írna fel, jelezzem, hogy babaprojectban vagyunk, vagy most még nem kell? Vagy ennek a nyavalyának köszönhetően ismét egy sikertelen hónapunk lesz, és ne is reménykedjek, hogy ettől függetlenül sikerülhet?



tegnap 17:54
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Jelezd a lehetséges terhességet.
tegnap 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen felesleges jelezned, nincs még itt szó terhességről. Fontosabb a Te egészséged. Egyébként meg egyáltalán nem biztos, hogy nem fog sikerülni. Betegen is teherbe lehet esni.
tegnap 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

Jelezd, és semmilyen gyógyszert ne szedj, hacsak nem a halálodon vagy. Betegen is teherbe eshetsz, simán, főleg úgy, hogy nem is számítasz rá.

Bent tartod az anyagot reggelig? Az fontos.

És mindenféle illatosítót, vegyszert, festéket hajlakkot körömlakkot száműzzél a lakásból, mindent. Csak mosószer maradhat meg mosogatószer. Másra nincs is szükség. Ezek mind gátolják a teherbeesést, illetve rendellenességeket okozhatnak.

tegnap 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha beteg vagy, az igazából pont segíti a beágyazódádt. Eltereli az immunrendszer figyelmét, ami amúgy parazitának érzékelné az embriót.
tegnap 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%
Dehogy kell jelezni.😅Mikor bbeàgyazódàs volt,olyan beteg voltam vilàgomat nem tudtam.Semmi baja nem lett a babànak.A köldokzsinor amugy is kèsőbb lesz.Nehogy jelezd,mert a doki körbe röhög.
tegnap 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
37%
Hát elég hülye orvos aki ezért körberöhög. Nyugodtan mondd el az orvosnak, hogy amúgy éppen próbálkoztok a babával, tehát nem zárható ki hogy van egy nagyon korai terhességed. Valószínűleg nem számít de nem biztos.
tegnap 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Második babánknál közép időben ovukor együtt voltunk, aztán másnapra olyan megfázással ébredtem, ami 3 hétig tartott. Bár lázam nem volt de első héten rosszul voltam, folyt az orrom és kicsit köhögtem is. Aludni sem tudtam mert az orrom is annyira el volt dugulva és nem volt orrspray, ami segített. Ennek ellenére pozitívat teszteltem.

Tiktokon sok helyen olvasom azt, amit a 4es írt, hogyha beteg az ember akkor "könnyebben" esik teherbe.

ma 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#6 menj vissza a biologia órára
ma 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!