Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A sikeres beágyazódásnak ezek...

A sikeres beágyazódásnak ezek a tünetei?

Figyelt kérdés
Az első tünetek, szurkálás hastájékon vagy a petefészeknél, és az a bizonyos „mindjárt meg fog jönni” érzés csak az. Szintén viszonylag hamar észlelhető a mellfeszülés, a mellek megnövekedése.
2010. szept. 6. 16:08
 1/5 anonim ***** válasza:

elmaradt menstruáció

+ terhességi teszt


nekem ezek voltak és csak utána kezdődött a melfeszülés

2010. szept. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mindenkinél lehet más..van aki meg sem érzi a beágyazódást, van akinek fáj a hasa, stb. Én nem éreztem.


A "mindjárt megjön érzés" meg nem tünet, hiszen azt akkor is érzed amikor mindjárt megjön, tehát abszolút semmi tünet-értéke nincs.

2010. szept. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szia! Köszike a válaszodat! Végül is remélem, hogy csütörtökön nem fog meg jönni de tudom, hogy meg fog mert ez szokót lenni. Múlt hónapban is csak két napig tartót. Meg amikor terhes voltam akkor is ez volt.
2010. szept. 6. 16:16
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem nagyon enyhe mensiszerű érzésem volt, és barnáztam picit.
2010. szept. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
És nálad az mit jelentet?
2010. szept. 6. 19:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!