Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szivhangfigyelő otthonra?

Szivhangfigyelő otthonra?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Egy hete rendeltem szivhang figyelőt itthonra hogy ratudjak hallgatni néha a babára,tegnap olyan szépen működött hallani lehetett mindent jó hangosan

Viszont ma elég halk volt

Kicsit megijjeszt ez,remélem nincs baja a kicsinek

Valamint össze-vissza ugrált a kijelző 75-110-157-200at mutatott felváltva 🤦🏼‍♀️

Néztem vele az én szívem,az 80-85öt mutatott viszont akkor is ugrált minden felé 🤦🏼‍♀️

Az enyém persze hangosabb volt remélem nincs baj

Majd csak jövő héten van időpontom a dokihoz

Valaki használt ilyet a terhessége során?



tegnap 13:07
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
#19 de nem volt ez kedves tőled,folegzaz utolsó mondat 😐
tegnap 16:58
 22/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a kedves válaszod utolsó hozzászóló ♥️
tegnap 16:59
 23/23 anonim ***** válasza:

Én agyon cikiztem barátnőmet, amikor vett, hogy minek minden baromság. Aztán meg ő engem, amikor terhes lettem és én is vettem 😂

Sajnos, nekem rosszul indult és már előtte is volt egy vetélésem. Így 9hetes koráig hetente jártam ügyeleten, aztán 13hetesig semmi. Na, ott törtem meg, valahol a kettő között. Mert majd jól megnyugszom, mindenki megtalálja már olyankor.(Ja, a sajátját😂)

Őszinte leszek, kb.abban a 2 hétben volt hasznos, amikor orvos nem látott, már elég nagy volt ahhoz, hogy megtaláljam, de még nem éreztem rendszeresen. Később, csak arra használtam, ha passzívabb volt a szokottnál, már rég éreztem, ráraktam és elmenekült. Nekem az elég is volt. Hangerővel egyáltalán nem foglalkoztam. Monitorral se kell, nekem is össze-vissza ugrált.

Amúgy azt hittem, egyedül én használom uh.zselével😂

ma 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!