Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szivhangfigyelő otthonra?

Szivhangfigyelő otthonra?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Egy hete rendeltem szivhang figyelőt itthonra hogy ratudjak hallgatni néha a babára,tegnap olyan szépen működött hallani lehetett mindent jó hangosan

Viszont ma elég halk volt

Kicsit megijjeszt ez,remélem nincs baja a kicsinek

Valamint össze-vissza ugrált a kijelző 75-110-157-200at mutatott felváltva 🤦🏼‍♀️

Néztem vele az én szívem,az 80-85öt mutatott viszont akkor is ugrált minden felé 🤦🏼‍♀️

Az enyém persze hangosabb volt remélem nincs baj

Majd csak jövő héten van időpontom a dokihoz

Valaki használt ilyet a terhessége során?



#baba #terhesség #szivhangfigyelő
tegnap 13:07
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Pont azért nem használtam, mert csak arra jó, hogy felidegesítsd magad és stresszelj, mint ahogy te most csinálod. Nyugi, nincs semmi baja a babának!
tegnap 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Igen, használtam.
tegnap 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
85%
Nem használtam, nem vagyok egeszsegugyis, így meg tuti csak benaztam és idegeskedtem volna, mint te
tegnap 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem add el, a magad és a baba érdekében. Látszólag csak idegesebb lettél. De biztos baja van, mert halkabban ver a szíve 🤦🏼‍♀️

Valószínű épp máshogy fordult,ugrálni pedig azért ugrált, mert mozgott a baba.

tegnap 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Amíg kisebb a magzat, addig simán előfordul ilyen. Nem kell percekig hallgatgatni, amúgy sem tesz jót neki. Halkabban hallod, na bumm. Most épp messzebb volt a hasfaladtól. Mennyi idős?
tegnap 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat ♥️

15 hetes leszek 2napon belül🥰

tegnap 13:21
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Jó, hát akkor ő még nagyon kicsi. És tényleg ne nézegesd ennyit.
tegnap 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Totálisan felesleges!
tegnap 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Hamarosan, pár hét múlva azért a mozgását is érezni fogod majd, én úgy emlékszem, 19 hetesen éreztem először pici buborékot a hasfalamon, talán 22-23 hetesen erősebben és rendszeresen mar. Az már azért sokkal megnyugtatóbb allapot
tegnap 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
86%

Babaolajjal lehet a legjobban hallani. Ilyenkor még nagy a helyük, elég, ha másképp fordul és máris alig hallani. Holnap leszek 17 hetes, de pl tegnap este úgy pörgött a kicsi, hogy se szívhangot se köldökzsinórt nem találtam, de egyértelműen ficánkolt. Kb a 16.héttől találom meg 1 percen belül, előtte azért hosszú percek voltak mire megtaláltam. A kijelző nem megbízható, nem orvosi kütyü. Bőven elég, hogy hallod, hogy dobog a szíve. A kijelzőn ne stresszelj.


Én várom már, hogy egyértelműen érezzem naponta és akkor elteszem a készüléket, addig viszont megnyugtat reggel munka előtt, hogy igen, még itt van velem :)



Jó egészséget :)

tegnap 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!