Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szivhangfigyelő otthonra?

Szivhangfigyelő otthonra?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Egy hete rendeltem szivhang figyelőt itthonra hogy ratudjak hallgatni néha a babára,tegnap olyan szépen működött hallani lehetett mindent jó hangosan

Viszont ma elég halk volt

Kicsit megijjeszt ez,remélem nincs baja a kicsinek

Valamint össze-vissza ugrált a kijelző 75-110-157-200at mutatott felváltva 🤦🏼‍♀️

Néztem vele az én szívem,az 80-85öt mutatott viszont akkor is ugrált minden felé 🤦🏼‍♀️

Az enyém persze hangosabb volt remélem nincs baj

Majd csak jövő héten van időpontom a dokihoz

Valaki használt ilyet a terhessége során?



tegnap 13:07
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

#7

Igen picike még de volt már veszteségem és tudod para mami vagyok sajna🤦🏼‍♀️

Napi egyszer szoktam ránezni de úgy olvastam ez nem árt neki,nem orvosi erősségű kütyü

tegnap 14:10
 12/23 A kérdező kommentje:

#9

Már most fekveskor is mintha pici ,,tikkelés,, vagy vibrálás lenne a hasamban szerintem már ő az itteni ezzel kapcsolatban is fel kérdést itt és sokan írtak hogy igen már ez ő lesz🥰

Annyira várom mikor érezhetem már rendesen 🙏🙏🥰♥️

tegnap 14:11
 13/23 A kérdező kommentje:

Kedves #10, tényleg? Én testápoloval kerestem de észrevettem,hogy nem igazán jó azzal,megpróbálom majd olajjal is,köszike a tippet🥰

Amikor megtalálod a köldök zsinórt mit hallasz? És hol lehet legjobban hallani? Köldök körül?

Igen a kijelzőt már észre vettem hogy nem oké 😅nem is a legdrágább gépecske ez fölöslegesnek tartottam drágábbat venni

tegnap 14:16
 14/23 anonim ***** válasza:
57%
A legjobban ultrahang zselével lehet hallani. Nekem is volt már pár veszteségem, paramamiság is van, de szerencsére türtőztetem magam. Azon soha nem akadtam fenn, hogy épp halkabban hallom. Para ide vagy oda, muszáj ésszel használni, ha csak nem kívánod magad (még jobban) feleslegesen idegesíteni.
tegnap 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
57%
15 hetesen val oldalt lent lehetett megtalálni a kicsit, a köldökzsinór hangja olyan, mint mikor a saját nem is tudom melyik ered hallos, ilyen surrogó én pl így azt a jobb oldalon találtam, csak ugye a k.zsinór hangja gyorsabb, megegyezík a szívhang sebességével. A baba szívhangalja élesebben hallatszik.ugye holnap leszek 17 hetes, de még mindig köldök alatt találom kb 5 cm-el. Tehát köldök körül még felesleges keresni. Szemérem domb felett kell, de 14-15hétnél leginkább csont körüli sávban.
tegnap 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Az uh zselé kapható gyógyszertárban is?
tegnap 14:39
 17/23 A kérdező kommentje:
Most én is baj oldalt lent találom meg mindig😁🥰
tegnap 14:40
 18/23 anonim ***** válasza:

para mami vagyok sajna


még nem késő leállni a parával :)

tegnap 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
13%

Utaljak a babak - valami negativ hatasa csak van rajuk, hiszen elmennek elole, megemelkedik a szivveres.

Felesleges otthonra.

Az idegeskedestol meg el is lehet vetelni. Mi ertelme ?


Ha baj van, nem segit, akkor mar keso, par perc alatt meghal, ,mire kiersz az ajton.

tegnap 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
48%

Annyi a hatása, hogy rezeg a víz. Nem lesz baja. A fiam pl a wc lehúzásától jobban megijdet, mint a szívhanghallgatótol....azt meg nem lehet elkerülni. Konkrétan mindig csuklani kezdett, ha lehúztam a wc-t...rendesen megijedt.



A magzatvíz rezgése azért nem ijesztő, max zavarja őket, de odébb is mennek. Ha épp alszanak észre se veszik nem is úsznak el...szóval annyira nem lehet káros vagy veszélyes.

tegnap 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!