Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Bejelenthetem ilyen korán a...

Bejelenthetem ilyen korán a terhességet? Mit kell tennem?

Figyelt kérdés

A munkahelyen nagy valószínűséggel leépítések lesznek, és sajnos nagyon szorít az idő, ugyanis pár napon belül ígértek egy bejelentést. Jelenleg csak egy olyan papírom van, amin le van írva, hogy van szívhang, és embrió, és hogy mekkora. Ez elég lenne? Vagy még muszáj várnom a kiskönyvre?

6+2



ma 07:51
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
53%

"Nem tudom miért olyan nehéz bevallani egy munkahelyen"


???


Ne legyél már ilyen értetlen. Azért nem szeretik bejelenteni, mert pl. elmegy a baba mégis, akkor is tudni fogjál, hogy az illető el akar menni szülni mostanában, és onnantól kezdvr nincs egyenrangúan kezelve azokkal, akik nem mennek szülni. Leépíteskor az ilyeneket küldik el először, akikről tudják ezt.

ma 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

"Csak nem mindegy, hogy bejelentés után megnyugszol, hogy téged nem rúgtak ki aztán, meg hirtelen még is. "


Akkor megegyszer, ha ma közli, hogy terhes, akkor nem rúgják ki, de siman benne van a pakliban, hogy elvetel és az is, hogy utána viszont kirugjak. Semmi sunyiskodas nincs abban, ha nem jelenti be, a törvény így is úgy is védi jelenleg.

ma 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
70%
Én szólnék a helyedben, lássák, hogy korrekt vagy és nem csak ez esetleges kirúgáskor nyögöd be hirtelen.
ma 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!