Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Bejelenthetem ilyen korán a...

Bejelenthetem ilyen korán a terhességet? Mit kell tennem?

Figyelt kérdés

A munkahelyen nagy valószínűséggel leépítések lesznek, és sajnos nagyon szorít az idő, ugyanis pár napon belül ígértek egy bejelentést. Jelenleg csak egy olyan papírom van, amin le van írva, hogy van szívhang, és embrió, és hogy mekkora. Ez elég lenne? Vagy még muszáj várnom a kiskönyvre?

6+2



ma 07:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell hozzá kiskönyv.
ma 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell várnod a kiskönyvre. Amúgy, ha nem jelented be, akkor se rúghatnak már ki, de az a legcélszerűbb ha valóban jelzed írásos formában.
ma 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
10%
Nem vagy köteles bejelenteni most,de az a szokás hogy 12. Hétig nem jelentik be. Hisz onnantól kezdve hivatalosan is terhes vagy úgymond.
ma 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
3-as: hülyeséget írsz, hivatalosan attól kezdve terhes, amikortól teherbe esett!
ma 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Bejelentheted, de nem szükséges. Ha te lennél az egyik kiválasztott a leepitesnel akkor elég jelezned. Azt merlegeld, hogy ha előre bejelented es ne adj isten valami történik, meg tudsz e birkózni a kollégák vagy a főnök sajnalataval
ma 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én is azt mondom, ne jelentsd be.

Ha téged is kitennének, akkor szólsz, hogy sorry, terhes vagy.

Ha nem tesznek ki, akkor meg ráérsz szólni, amikor szeretnél.


Nem kell kiskönyv. Onanntól védett vagy, hogy megállapították az élő terhességet.

ma 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
31%

Azért az elég furán veszi ki magát, hogy kiakarják rakni és bumm előhúzza a kismama kártyát. Nyilvan jogilag rendben, de ha jó a viszony a munkahelyen célszerű előtte jelezni.


Nyilván, ha téged raknának ki, te meg mondod bocsi terhes vagy, akkor hirtelen egy másik kolléga találja hoppon magát.


Ha rossz a viszony benn és teszel mindenkire, akkor valóban elég akkor jelezni. Ez legyen a te döntésed.

ma 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"Nyilván, ha téged raknának ki, te meg mondod bocsi terhes vagy, akkor hirtelen egy másik kolléga találja hoppon magát."


Ha most mondja meg, akkor is. Szóval érted.

ma 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"Nyilvan jogilag rendben, de ha jó a viszony a munkahelyen célszerű előtte jelezni."


Akkor most képzeld el, hogy 6 hetes terhes vagy, bejelented a munkahelyen, mert tudod, hogy leepites lesz és félsz, hogy bele kerülsz. Védett vagy. 2 két hét múlva elvetélsz. Ha xar a főnök, másnap te is le leszel építve.

ma 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Csak nem mindegy, hogy bejelentés után megnyugszol, hogy téged nem rúgtak ki aztán, meg hirtelen még is. Lehet csúnyábban nézne mindenki a kismamára. Nem tudom miért olyan nehéz bevallani egy munkahelyen, jó nyilván, ahol szar a közeg ott nem lehet egyszerű. Nálam mindig tudták az elején, a veszteség sem volt titok. Én jól éltem meg egy jó munkahelyen. Bocsi, lehet ebből indulok ki, de nekem ezek a sunyiskodások nagyon furcsák....és csodálkozunk, hogy ott tart a világ ahol. A jó hírt is titkolni kell és hirtelen takarózni vele ha gáz van.
ma 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!