Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi idős lehetek pontosan?...

Mennyi idős lehetek pontosan? ha doktort 3 kulombozo adatott adott meg és azt mondta nem biztos hogy meg marad mert túl korán mentem .a papira az volt írva 11 mm edometrium szabályos ? Az mit jelenthet utolsó mesim szeptember 10 én volt !

Figyelt kérdés

11 mm edometrium mennyi idős ?

Utolsó mennsi szeptember 10 azaz a naptár szerint 5+1 de valójában ? Akkor mier mondot az orvos 3 hetet makx tegnap !



okt. 16. 14:21
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:

Most akkor menyi idős lehetek 11 mm edometriumal

Utolsó menszi szerint 5 hét plusz 1 nap de azt látnia kelet volna tegnap a dokinak már …nem ?

okt. 16. 14:22
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Az endometrium az a nyálkahártya. Ez alapján még az se biztos, hogy terhes vagy.
okt. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

az endometrium a méhnyálkahártya vastagságát jelöli.

Ez nem jelent terhességet feltétlen. Mensi elött is megvastagszik, lehet csak szimplán meg fog jönni.

okt. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
94%

Egy értelmes mondatot nem tudsz leírni, de gyereket azt tudsz szülni 🫠 🤔

Google a barátod, olvass utána.

okt. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
11 mm a méhnyálkahártya. Lehet terhesség, de lehet, hogy nem. Ennyi idősen még nem is igazán kell többet látnia. Ráérsz kb 2 hét múlva menni, addigra már jó eséllyel lenne szívhang is.
okt. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
84%

Mikor volt pozitív a teszted legelőször? Egyáltalán volt?

5+1-nél kéne legyen petezsák.

okt. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
75%
Nekem se volt ilyenkor még petezsák. Barnázás miatt mentem ilyen korán, csak 13 mm méhnyálkahártya volt. Elküldött az orvos HCG vérvételre, abból derült ki, hogy terhes vagyok. Főleg ha esetleg nem pontos 28 napos a ciklusa, akkor ilyenkor még valóban sokszor nem látnak semmit.
okt. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Csináltam tesztet ami két csík volt voltam is orvosnál de nem tudta meg mondani mennyi idős vagyok csak anyi van a papíron 11 mm edometrium

És mondta is a doki nem biztos meg marad most pénteken kell vissza menyek elvileg akkor már tud mondani valamit ….az fikx hogy terhes vagyok mert a Hcgm is 1000 mm csak azt nem tudom mennyi idős lehetek és egem ez érdekelne hogy miért nem tudta meg mondani csak tippelgetett menszi alapján már pénteken 6 hetesnek kene legyek meg is azt mondjak 3 hét plusz pár nem nem ertem ezt a számolást

okt. 16. 15:31
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Menzesz alapján épphogy betoltotte az 5.hetet, ha 10-en volt az utolsó menzeszed.

Ilyenkor még bármi lehet, hiába pozitív a teszt. Ezért fölösleges (ha nem indokolt) ilyen korán orvoshoz rohangálni.

okt. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
85%
3 lehetőség van, vagy 1 héttel később volt ovuláció, azaz kB. egy héttel kisebb a terhesség vagy kémiai terhesség és meg fog jönni vagy méhen kívüli terhesség (erre az utóbbira ilyen vastag méhnyálkahártyával kicsi az esély).
okt. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!