Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Másnak is nehezére esett a...

Másnak is nehezére esett a menés/séta terhesen?

Figyelt kérdés
Már elég nagy a pocakom, gyakran érzek feszülést is, ezért nehezemre esik járni. Lassan és kicsit kacsázva tudok csak menni. Anyám folyamatosan szekál emiatt, hogy menjek már rendesen, ne játsszak rá. De én tényleg nem bírok. Szerintetek normális, hogy ennyire nehezemre esik a menés?
ma 13:53
 1/9 anonim ***** válasza:

Nekem az elindulás nehéz, meg az ülés, illetve az ülésből felállás, pedig nincs hűdenagy pocakom, 32 hetes terhes vagyok.

De amikor elindulok én is kacsázok, de aztán bemelegszik a forgóm és már rendesen tudok járni.


Úgy járj, sétálj ahogy neked jól esik. Ha kacsázol, akkor kacsázz, nem fogsz egész hatralévő életedben kacszáni.

ma 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem volt így, pedig giganagy pocakom volt :D de az is normális, amit te irsz, anyukád toxikus, legalábbis így ennyiből, Sz*Rd le
ma 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szia nekem kb 12.héttől iszonyatos fájdalommal járt sokszor a menés. Mintha a medence csontos repedt volna. Teljesen fura érzés volt mert az első terhességemnel erre nem emlékszek. Én végig küzdöttem az egészet emiatt.
ma 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem első babával a 30.héttől esett nehezemre. Nem fájt csak 30 perc után úgy éreztem magam mint aki maratont futott, lassabb is voltam, mint kb az idős emberek. Anyukád fura, ha ezt nem érti meg. Van aki végig sportol és kutya baja, van akinek meg nem megy. Mindenkinél más egy terhesség.


Amúgy nem viccből szokták mondani, hogy a végen úgy megy az ember mint valami pingvin... :)


Ez tök normális.


Nekem most második babávala 14. Hét volt borzasztó....combtőfájdalom járáskor, meg felállás után vagy 15 perc alhasi görcs.... remek volt, de szerencsére csak 4 napig tartott. Most jobb. Holnap leszek 16 hetes. De úgy néz ki, bármikor járhat úgy az ember, hogy egyszerűen fáj mozogni. Még csak plusz kiló sem kell hozzá.


Jó egészséget, anyukádat meg hagyjad figyelmen kívül az ilyen beszólásaival...

ma 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én ülni nem tudtam, annyi székpárnát vettem és horgoltam a 2 várandósságom alatt, mint soha életemben nem. 😃 Sétálni tudtam és szerettem is.


Anyukáddal beszélned kell, mert ez gáz, hogy ilyeneket beszól.

ma 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

szülés elötti napon még túrázni voltam :D


Nekem nem így volt.


Viszont elhiszem ha valakinek ennyire szar, nem csesztetném emiatt

ma 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Terhesség előtt futottam, terhesen veszélyeztetett lettem, egyedül a sétától nem tiltottak el, így rengeteget mentem hobbiból (+autó nélkül intéztem a felújítást).

A 37. héten repedt meg a burok, szóval a legvégéről még tapasztalatom sincs, de már jóval előtte is húzódott hosszabb vagy tempósabb séta után az alhasam, szerencsére kis pihenés után általában elmúlt.

Egyszóval együttérzek (bár engem nem piszkált senki emiatt).

ma 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Egyáltalán nem. Sokat sétáltam, kirándultunk a végén is. Szex még az utolsó napon is volt. Nem lettem se lusta, se semmi. Könnyű is volt a szülés és a regenerálódás is
ma 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
76%
Nekem nem volt semmi ilyen gondom. 2 nappal szülés előtt még több órás városi sétán voltam. De ez teljesen egyedi.
ma 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!