Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Canestenes tamponnal lehet...

Canestenes tamponnal lehet menni úszni? Milyen az a canestenes tampon?

Figyelt kérdés
Egyik kérdés válaszában olvastam, hogy azzal lehet, talán, de hogy??? Létezik ilyen vagy szó szerint kenjem be tampont canestennel??? És terhesen használjam???? Olyan fura volna.
2008. jan. 9. 21:52
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én hallottam már ilyet, a tesóm is néha így szokta. szerintem nem baj. A tampon végét (hegyét) kend egy kicsit be a krémmel, de nemnagyon, és utána helyezd fel. Nekipl a védőnő is javaolta. De ha te nem mered, kérdezd meg a te védőnődtől, vagy a dokidtól! :))
2008. jan. 10. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Igen, lehet, nekem is a védőnő mondta, mini tampont kenj be Canestennel és úgy rakd fel, meg kend be kívűlről is magad. Így szinte biztos, hogy nem kapsz fertőzést. Ússz nyugodtan, nagyon jót tesz ilyenkor, főleg ha már nagy a poci és fáj tőle a hátad. Jó úszkálást!
2008. jan. 10. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!