Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy is van ez a Canestenes...

Hogy is van ez a Canestenes tampon dolog?

Figyelt kérdés
Itt olvastam, hogy nőgyógyász javasolta (!) hogy ha uszodába megyünk, rakjunk fel egy canestenes tampont, (vagyis a tampont be kell kenni canesten krémmel???), és így nem kapunk el semmilyen fertőzést. Na de a kenőcsre rá van írva, hogy nyálkahártyába (pl. hüvely) nem kerülhet. Akkor? Ti mit gondoltok erről?
2010. febr. 21. 20:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem hallottam még a Canestenes tamponról, igaz uszodába sem járok. De az tuti, hogy kerülhet hüvelybe a krém, legalábbis az, amit a hüvelytablettával együtt adnak ki a patikában gombás fertőzésre. Nem mondom, hogy bepancsoltam vele magam, de a kínaimat enyhítendő azért került oda rendesen, és szinte azonnal segített. Hisz erre való...
2010. febr. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nekemis mondta az orvos h bekenhetem vele a hüvelyt belülről is kicsit. mondtam h de nyálkahártyára nem kerülhet. erre azt mondta, hogy igen, tehát ne vegyem a számba :D
2010. febr. 22. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát ez fura... :D
2010. febr. 22. 11:26
 4/4 anonim ***** válasza:

A Canesten krémet a hüvelybe kell kenni, ez hülyeség, hogy nem kerülhet nyálkahártyára.

Uszodába meg szerintem meg menj ilyen hülyeségek nélkül, ha elkapsz valamit, akkor kikezeled. Azért messze nem törvényszerű, hogy az ember elkapjon valamit...

2010. márc. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!