Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 27+4 hetes vagyok, pár napja...

27+4 hetes vagyok, pár napja olyan érzésem van mintha valami "lógna a lábam közt". Olyan érzéshez hasonlitanám mint amikor a tampon tele van.2 hete voltam dokinál, minden rendben volt, nem nyiltam. Szerintetek mi lehet ez?

Figyelt kérdés
2010. nov. 4. 14:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nyílsz,az nem érezhető,csak az orvos tudja megállapítani.Inkább a fokozottabb vérbőség miatt érezhetsz ilyesmit,vagy esetleg valamit nyomhat a baba.
2010. nov. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi a választ
2010. nov. 4. 17:40
 3/3 anonim ***** válasza:

Hülyeség hogy nem érezhető ha kinyílsz!

Problémám ugyan ez volt. feszített mint mikor egy egész csirkét a combjánál félbe tépsz. Nálam sem volt gond a 28. héten. 2 nap múlva éreztem ezt a feszítő érzést. Elmentem dokihoz 2 hét múlva mert akkorra hivott vissza + 30. heti uh. Amit én akkor kaptam sosem feledem el.

Ha ezt éreztem miért nem mentem be azonnal ügyeletre............

C3000-ről, C1110-re kinyiltam és bent fogtak a kórházban visszatartásra.

Azóta megint volt ilyen érzés és persze tovább nyíltam.

Most csak remélem hogy még 2-3 hétig kihúzom.

Ajánlom nézesd meg magad minél előbb. A kórháztól sem kell félni....még mindíg jobb mint egy 1kg-os koraszülött baba.


Üdv: 32+2 km

2010. nov. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!