Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességi epepangás vagy...

Terhességi epepangás vagy csak bőrszárazság?

Figyelt kérdés
35 hetes kismama vagyok, tegnap este óta viszketek, leginkább a hátam, vállam, nyakam, felkarom, fejem. Végtagokra nem igazán lokalizálódik, néha érzem mondjuk a lábszáramon minimálisan. Este bekentem magam mindenhol testápolóval és utána jobb lett, éjszaka sem jelentkezett sehol viszketés, ma is csak most jött elő kb egy órája, eddig nem volt. Ettől függetlenül ez is lehet epepangás?! 32.heti vérvételen minden értékem jó volt.
ma 13:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha az, ha nem, az csak vervetel utjan derul ki.

Beszelj az orvosoddal.

ma 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én is beugranék egy vérvételre azért,hogy megnyugodjak.

Nem játék, tudod...

Ha nincs semmi akkor meg tudsz nyugodni.

Szorítok,hogy minden rendben legyen!

ma 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem kb 28 hetesen indult.... mindenem is viszketett elég gyakran. A vérvételen is látszott, de nem kaptam rá semmit...szülés után azonnal elmúlt. Nagyon rossz értéknél adnak rá gyógyszert. Nekem magas érték volt, de semmit nem kaptam...végig vakaróztam... nem volt egy jó élmény, de más baj nem volt.
ma 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!