Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Bőrszárazságra milyen krémet...

Bőrszárazságra milyen krémet tudnátok ajánlani? Tudnátok valamit ajánlani?

Figyelt kérdés
4 éves a kisfiam és még mindig a küzdök vele!Sok mindent kipróbáltam már!A hydrofiles fürdetőt még használom neki persze nem minden este!Elocomos kenőcsöt és valamilyen olajasat is használtam már neki!A csípőnél és a lábhajlatban csúnya nagyon!Most vettem neki egy neogranormon testápolót!Nektek mi vált be?
2016. jan. 14. 18:47
 1/8 A kérdező kommentje:
Hát ezt a kérdést jól kiírtam bocsika :) :D
2016. jan. 14. 18:49
 2/8 anonim ***** válasza:
Bőrgyógyászat először, mert lehet , nem egyszerűen száraz a bőre. Neogranormon, patikában készített bőrsemleges testápoló.
2016. jan. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ceumed krém
2016. jan. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekünk az Emolium nevű testápoló szépen rendbetette a bőrét.
2016. jan. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
44%

4 éves lányomnál és 3 éves fiamnál már én is sok mindent próbáltam. Lányomnak télen nagyon érzékeny a bőre, egész télen nagyon könnyen kisebesedik. Őt novembertől kecsketej szappannal mosdatom, ha látom hogy kezd kiszáradni a bőre, este bekenem Cremor Aquosus nevű gyógyszertári krémmel, és ha egy-egy helyen nagyon csúnya lesz a bőre, shea vajjal kenem, az egy-két bekenéstől rendbe teszi.

A kisfiamnak kevésbé érzékeny a bőre, őt tusfürdővel mosdatom, a többi ugyanaz. Nekik a kezük is nagyon könnyen kisebesedik télen, azt meg körömvirág krémmel szoktam kenni.

Ceumed, Neogranormon nálunk nem vált be, de biztos ez is egyénfüggő, hogy kinek mi a legjobb.

2016. jan. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2016. jan. 15. 19:58
 7/8 anonim ***** válasza:
Az Elocomot kerüld (szteroidos). A kisfiam atópiás dermatitises, ősztől tavaszig nagyon csúnya sebes, ekcémás a bőre több helyen. Először is védeni kell a hidegtől. Másodszor táplálni a bőrét olajokkal (oliva, körömvirágolaj, shea vaj). Fürdetéshez én Balneolt és Biotermalt használok (Energy-től, nem olcsó, de sokáig elég). Mostanra szinte teljesen rendbejött a bőre, de belülről is kell támogatni (cink, halolaj, tejmentes diéta az oviban is).
2016. jan. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sheavaj és argànolaj.
2016. jan. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!