Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki mikor pakolta össze a...

Ki mikor pakolta össze a kórházi táskáját?

Figyelt kérdés

Akik viszonylag korán bepakoltak átt kellett még pakolniuk(hozzá rakni-kivenni) időközben?

Nem szeretném túl korán de későn se.

Illetve mi az ami hasznos volt és mi az ami nem?



ma 12:02
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
35. Héten pakoltam össze, utána max pár dolog került még a táskába. Végül nekem fölösleges volt ilyen korán, mert indítani kellett már majdnem 41 hetesen, és még az se hatott, császár lett végül 😅 de sose lehet tudni, kinek mikor indul be, azért szerintem egy hónappal kb terminus előtt már jó ilyen szempontból előre gondolkodni.
ma 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
35 hetesen pakoltam össze. Másnap váratlanul befektettek. Nem is vittük magunkkal alapból, szóval vicces lett volna, ha a férjemnek kell összerakni.
ma 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
A 36. hét környékén, de a másodiknál csak össze volt készítve a holmi, mellérakva a táska, hogy majd ha lesz időm, rendesen bepakolok, pár dolgot amúgy is bele kell még rakni... erre a 38 héten elég gyorsan indult be a szülés, így a rendes bepakolás elmaradt. Egyébként ha kimaradt valami, utánad tudják hozni. Még covid alatt is meg lehetett oldani (nem vittem jégzselét és kellett).
ma 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Mielőtt elindultam a kórházba
ma 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!