Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki mikor pakolta össze a...

Ki mikor pakolta össze a kórházi táskáját?

Figyelt kérdés

Akik viszonylag korán bepakoltak átt kellett még pakolniuk(hozzá rakni-kivenni) időközben?

Nem szeretném túl korán de későn se.

Illetve mi az ami hasznos volt és mi az ami nem?



ma 12:02
1 2
 1/11 anonim válasza:

Kb. a 36. héten összekészítetem. A 38. hét első napján szültem. Jó volt, hogy nem a pakolással kellett foglalkozni, amikor menni kellett. Igazából mindent bepakoltam, csak a kispárnámat húztam át és tettem még bele.

Hasznos volt a sok inkontinencia betét, a textil pelus, a tisztálkodó szerek, a testpúder, a szoptatós tea granulátum, a füldugó

ma 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

En nem feszultem ezen, nem vittem magammal a fel hazat, mert ha kellett valami, akkor tudtam, hogy a ferjem max behozza.

Ezek az alap dolgok, mint papucs, haloing, torulkozo, tusfurdo, fogkefe, betet/pelenka magadnak. Persze aprosagok vannak meg, de ezek nelkul nehez volna bent elni. Minden egyebet ki lehet birni, amig behozzak, ha elfelejtetted :D


De egy dolog volt, amire nem is gondoltam volna hogy kene nekem es talan nem is megszokott, igy nyilvan nem vittem, de az a hosszabbito.

A konnektor magasan az agy folott volt, ahhoz, hogy tolteni tudjam a telefonom, fel kellett volna terdelnem az agyon es nyujtozkodva bedugni a kabelt. Plusz en vittem fulhallgatot is es nekem azt is tolteni kell, de csak 1 konnektor volt.

Erre en szules utan nem voltam kepes, hogy igy “tornazzak”, ezert jol jott a hosszabbito.

De van olyan korhaz ahol ez is felesleges, mert az agy mellett van kozvetlenul konnektor is.

ma 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

2-es vagyok, a wc-papirt kihagytam. Anelkul se lehet elni bent, az nagyon fontos, mert nem adnak. Azt pakold el elsonek :DD


Egyebkent en bepakoltam mar ugy a 35. het korul, de persze sokszor valtoztattam a vegeig, akkor csak ugy nagyjabol osszeraktam, amit gondoltam.

De 40+5 napra szultem,szoval idom az volt boven 😂

ma 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

A 32. hétre össze volt rakva minden,rá két napra be is fektettek magas vérnyomással a kórházba, így jól jött.

Második terhességnél is össze volt készítve a csomag a 32. hétre.

ma 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én azt hittem van még kis időm. Tudtam császár lesz a méhlepeny helyzete miatt, de azt képzeltem csak előtte kell majd bemenni van még 2-3 hetem. Ehhez képest a főorvos a csütörtöki leleteim alapján pénteken szólt, hogy tegnapra benn kéne már feküdnöm a kórházba. Így aznap gyors pakolás 35. hetes voltam. 37. héten volt a szülés.
ma 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Indításra mentem és az indulás előtt. 1héttel előtte mondta a védőnő, hogy mostmár tényleg pakoljak be. Mondtam, jó-jó.

Felújítás alatt voltam, és a gyerekszobával voltam elfoglalva. Kisebb gondom is nagyobb volt a táskánál, örültem, hogy tudom, mi hol van.

Nagyon nem úgy tűnt, mintha a gyerekem előbb meg akarna indulni, de ha mégis,akkor is órák lettek volna még pakolászni. Nem vagyok egy ideges típus 🤣

ma 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
35. hét körül raktam kB össze a nagyobb dolgokat. De van egy csomó olyan dolog amit csak amikor indul akkor tud elrakni az ember, mert használja (pl. telefontöltő), meg ha kaját visz az romlandó is lehet, szóval szerintem nem egy indulásra kész táska kell, hanem inkább egy jó lista, amin rajta van minden, amit még el szeretne rakni az ember. Onnantól 30 perc alatt össze lehet pakolni, a vajúdás meg órákig (vagy akár napokig) tart, főleg első babánál, nem úgy kell elképzelni, mint a filmekben, hogy egyik pillanatról a másikra "úristen de fáj, szülünk, rohanjunk a kórházba". Inkább egy órákon keresztül tartó tipródás, hogy ez vajon már az? most menni kell? Vagy még nem kell menni? Még meddig maradjak?...
ma 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én tegnapelőtt, 32. hét :)

Második gyerek, így rengeteg mindent nem pakoltam be ami a kórházi listán szerepel, mert már elsőre is fölöslegesek voltak. Pl. köntös, itatópohár, mellszívó, ilyen olyan kenőcsök.

Ha mégis kelleni fog valami, majd behozza a férjem.


Előzőleg amit nem vittem, az egy rendes papucs.

Nagyon megvolt dagadva a lábam, alig fértem bele az 1 számmal nagyobb papucsba.

Most a férjemét pakoltam oda :D

ma 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Harmincadik hét körül. Írtam listát,itt is sok hasznosat olvastam a különböző kérdések alatt. Még egy-két dolog hiányzott akkor, azokat is megvettem azóta, és beraktam. Most vagyok 35 hetes. Egy hosszabb töltőt akarok még venni, ezt most a napokban olvastam, tök praktikus.

Viszek hálóinget, pólót-leggingset, bugyikat, papucsot, piperecuccokat, törülközőket, wc papírt, papírtörlőt(én egyébként is azzal szoktam odalent törölközni zuhanyzás után), nedves wc papírt, fertőtlenítő kendőt, nasit, innivalót, evőeszközöket, papírzsebkendőt, betétet, felnőtt pelenkát. Nem estem túlzásba, így pont belefértem egy sporttáskába. Babának nálunk pelenka meg törlő kell csak, azokat egy külön kistáskába tettem.

Köntöst nem tettem, azt mondják nagyon meleg van nálunk az osztályon. Ha valami kell, akkor meg majd behozza a férjem.

ma 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
34.ik héten.
ma 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!