Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek a 16.héten fiút tippelt...

Akinek a 16.héten fiút tippelt az orvos végül fia született?

Figyelt kérdés
A 12.heti ultrahangon csak tippelni tudott az orvos és fiút tippelt. Azt mondta talán a következő ultrahangon megtudja mondani, de végül 16.hetin hiába nézte hosszasan nem mutatta meg magát teljesen..azt mondta bizonytalanul ,de ismét fiút mondana. Másnál is volt ilyen? Végül maradt kisfiú?

okt. 13. 16:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mindhárom gyereket eltalálták a 16. hetin, 2 lány 1 fiú.
okt. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

12. héten már 99%ra mondta az orvos, és igaza is lett. De egy másik orvos is nézte pár nap múlva, és ő talán lányt mondott- értelemszerűen ő nem találta el🙂.

Orvos, gép függő, és a gyerek is lehet pont nem úgy mutatja magát. Állítólag a fiúkat könnyebb eltalálni.

okt. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Már 12.heti UH-n látták mindkét fiam, nem tévedtek.
okt. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ugyanígy csak tippelt, fiú lett.
okt. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
12. Hetin mind a 2 fiamnál jól tippeltek. Az elsőnél 16. Héten már én is láttam, úgy szétterpesztett. A 2. A huszon valahanyadik hétig takargatta nagyon magát, nála csak utána tudták megerősíteni.
okt. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nálam is a 12. hetin (amin 13 hetesen voltam) mondták szinte biztosra, úgy beterpesztett, hogy nekem is szépen meg tudták mutatni :)

Be is jött természetesen, mondjuk kb. 2 hét múlva a Prena is megerősítette.

okt. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Hiába kérdezel mást, nalunk pl totál jol látszott már a 12.en hogy fiú, mert kb beterpesztett. Na most ha nálatok bujkál, pont nem releváns a valaszunk. Mindegy hanyadik hét.
okt. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
12 hetesen közel biztosra mondta a genetikai uh-t végző magándoki. 16 hetesen a saját orvosom azt mondta, annyira biztos benne, hogy fiú, hogy meg meri ígérni, ha tévedne, jön hozzánk szobát festeni. 😄
okt. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Fiút könnyebb eltalálni, nálunk bejött 2x. De a következő genetikai uh-n 100% lesz.
okt. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nekem már a 12. Hetit tutibiztosra mondta a doki és utána is minden alkalommal más orvosok is teljes bizonyossággal mondtak fiút.

Semmi kétség nem volt, pedig az itt olvasottak alapján arra készültem hogy később derül csak ki.

okt. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!