Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség pajzsmirigy problémá...

Terhesség pajzsmirigy problémával? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az elmúlt 2evben volt 2 vetélésem. Minden évben 1. Voltam endokrinologusnal aki felírta az euthyrox 0,25mg tablettát viszont csak 2napja szedem. Ma pedig kiderült hogy terhes vagyok. Így is fog hatni a gyógyszer szerintetek és van esély hogy megmarad a baba? Annyira szeretném ha ez már máshogy lenne.

okt. 11. 12:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 1 hónap alatt szépen rendberakta a tsh-mat, igaz én más gyógyszert szedek. Illetve 1 hónap után volt kontroll. Ha a doki eltalálta az adagot, hogy mennyi kell akkor nem hiszem, hogy probléma lenne. Mennyi volt a tsh-d amire írta?
okt. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem csak a tsh-val volt a gondom. Tsh-m az talán 2korul volt. kuszák voltak a hormonjaim. És még csak 2napja szedem és ugy félek
okt. 11. 13:53
 3/9 anonim ***** válasza:
Igaz, nekem csak a tsh volt magas, és nem euthyroxot szedek rá, de terhesség elején határérték alá csökkent, akkor feleztük a gyógyszert, a következő hónapra felugrott 6 fölé. Akkor visszaállította a doki az eredeti adagot, azóta 2 körül van. Nem okozott szerencsére semmi problémát a terhességben ez az ingadozás, hamarosan szülök. Úgyhogy szerintem is ha sikerült eltalálni az adagot, akkor van rá esély, hogy minden oké lesz
okt. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
50%
Nekem alulműködésre kell szednem gyógyszert. Én is mindig elvetéltem. Aznap tudtuk meg, hogy megint terhes vagyok amikor mentem a dokihoz. Nekem hiába írta fel a gyógyszer nem maradt meg a baba. Remélem te nem jársz így. Én drukkolok neked
okt. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Az a tudat nyugtat talán hogy életmódot váltottam és sikerült első hónapban :) remélem már minden oké lesz
okt. 11. 15:31
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem 1,5 éve nem jött a baba, és pont ciklus elején kezdtem el szedni a gyógyszert, abban a hónapban sikerült is a baba, mire késett, 5-ről 1,8-ra csökkent a tsh-m, nem is volt semmi baj. Ha elég jók voltak az értékeid ahhoz, hogy teherbeess, és most még gyógyszert is szedsz, akkor szerintem jók az esélyeid. Nekem az endokrinológus azt mondta, hogy ez a gyógyszer azonnal pótolja a tyroxint a szervezetben, de a tsh valami miatt csak egy pici késéssel követi.
okt. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Kedves hatos? Nagyon szépen köszönöm kedves szavaid esküszöm megnyugtattal 🥰 dokimnak mondtam hogy leghamarabb 2,5-3 hét múlva szeretnék orvost látni ☺️ 4 hetes vagyok ☺️ de majd írok mi lett !
okt. 11. 19:05
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is anno minden kérdést elolvastam a témában, úgy féltettem a picinyeimet. Én is most vagyok 4+5 a harmadikkal. Szurkolok, majd mesélj! 😊
okt. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2 körüli TSH teljesen jó, erre nem is kellett volna gyógyszer... Teljesen biztos, hogy nem emiatt vetéltél el eddig.
okt. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!