Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Baba nyomhatja a vesét 17...

Baba nyomhatja a vesét 17 hetes terhesen?

Figyelt kérdés
Voltam laborban, ahol csak minimálisan több fehérjét találtak csak a vizeletemben. Jobb oldalon fáj , de van, hogy már a balba is kisugárzik. Fekve annyira fáj, hogy éjjel is felkeltem rá többször, nappal csak enyhén érzem, ha ülök. Lehetséges, hogy bár a baba súlya még kicsi, de nyomja a vesét? Mással is történt hasonló eset?
okt. 10. 12:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem nyomta, de kicsit nagyobb terhesség volt màr, kb.30.hét környékén. Többször be is görcsölt a vesém, bár a vizeletem végig jó volt, és talán 2 hétig tartott a dolog. Nem tudom, hogy a baba feküdt máshogy, de egyik napról a másikra megszűntek a panaszok.
okt. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Inkább gondolom, hogy valami gyulladás vagy fertőzésed van. Beszélj orvossal minél előbb, mert ha tényleg gyulladás, fertőzés, akkor vetélést okozhat.
okt. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem 24 hetesen fájt nagyon a vesém körül, vagy 2 napig. Viszont nekem a vizeletben nem volt semmi. De a 24 hetes magzat se olyan nagy még, szóval sose tudtam meg mi volt.
okt. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem a 37. Héten volt ilyen problémám. És tényleg nagyon fáj, én egyből mentem a kórházba.

Orvoshoz menj mindenképp ilyen erős fájdalmakkal,ami aludni sem hagy. Lehet valami más, de semmiképp nem szabad annyiban hagyni, míg egy orvos választ nem ad.

okt. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Már sürgősségin várok, meglátjuk.
okt. 10. 15:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!