Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Azokhoz szólna a kérdésem,...

Azokhoz szólna a kérdésem, akiknek Placenta praevia, elölfekvő méhlepény, volt a terhességük alatt, 2.trimester elején ?

Figyelt kérdés
Akinek korán, a 13-14.héten fedte teljesen a méhszájat (placenta praevia centralis), feljebb húzódott-e, és mennyi idő alatt? Van esély, hogy legközelebb, a 17.heti vizsgálaton már jobb helyen legyen ? Doki 2-3 hónapot modnott, de az rengeteg, abba bele sem merek gondolni, már most sok ez a nonstop fekvés és ezen való stresszelés

ma 14:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a 12. heti ultrahangon vették észre. Nekem is azt mondták feljebb huzódhat. Amikor már 24. hetes voltam akkor mondta a doki ez biztos nem fog feljebb menni. Igaza volt a vegén is így volt. Emiatt végül ptogramcsászár volt a 37. héten. A baba a lepény miatt harántba volt végig. Az utolsó heteket már kórházban töltöttük nem engedtek haza a szülésig.
ma 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sajnos a részlegesen fedőnek is több hét mire elmozdul (inkább hónap). A tied sajnos teljesen fedi, remélem lesz aki ír valami bíztatót, de ilyenkor valóban végig kell feküdni...te és a baba érdeke is :(

Nagyon nehéz lehet, de nincs más választás, és ezt nagyon komolyan is kell venni.


Kitartást kívánok, meg azt, hogy végül elmozduljon onnan.

ma 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kb mindenkinek felhúzódik, nekem nem mozdult egy tapodtat se. Programcsászár lett emiatt…
ma 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem 13hetesen azt mondták, fedi a méhszájat. Azt nem írták, mennyire, de nagyon biztatott, hogy feljebb fog menni, ne aggódjak, szóval gondolom, nem teljesen fedte.

2.trimeszterit más csinálta, ő azt mondta, jó helyen van a lepény. Rákérdeztem erre, azt mondta, annak már nincs nyoma. Ő nem tudja, hol volt, de most teljesen jó helyen van. 25hetesen egy másik orvos azt mondta, már kb.4centire van.

ma 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!