Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki meddig vitte a terhességét?

Ki meddig vitte a terhességét?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Jelenleg 2,5 hete fekszem kórházban placenta praevia totalis diagnózissal. Vérzéssel kerültem be és sajnos azóta is volt egy vérzés az pedig itt bent. Jelenleg 32 hetes várandós vagyok, szigorú ágynyugalmat szabtak ki. Ki meddig tudta húzni a terhességét?



#méhlepény #harmadij trimeszter
júl. 2. 18:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Megpróbálják ilyenkor az orvosok kivárni a legalább 37. terhességi hetet. Ha erős lesz a vérzés és nem tudnak mit kezdeni veled, akkor szülés lesz. Az orvos fogja eldönteni, hogy a sima szülést megpróbáljátok-e. Drukkolok, hogy szerencsésen alakuljon és kibírja még picit a baba bent!😊
júl. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Placenta praevia totalissal nem lehet simán szülni…
júl. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik ismerősömnek 32 héten született a babája (nemtudom mi okból). Ezt csak azért írtam, mert egy teljesen egészséges, kifejezetten okos, kisfiú lett belőle (most 3 éves múlt), persze több, mint egy hónapot bent voltak a kórházban. Remélem még picit bírja a babád, minden nap számít!
júl. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Készülj lelkiekben fel a császárra is mert szerintem nem fognak hagyni simán szülni pláne nem ha korábban indul a baba..

De ne aggódj!

Fejlett a tudomány. Kisebb babáknak is jó esélyük van már!

Gondolj arra minden bent töltött nappal egyre jobbak az esélyei! Kitartást!

júl. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Plusz gondolom tüdőérlelőt is kaptál/kapsz. Sokat számít. Nem valószínű, hogy bármi súlyos baja lesz a babádnak. Az én fiam 34 hétre született (korai burokrepedés miatt), minden rendben van vele, most lesz 3 éves.
júl. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Minden nap számít, de ilyenkor már az se gond, ha meg kell születnie, főleg, ha számítanak rá és tüdőérlelőt is kapsz. Sokan ilyenkor már egyáltalán nem szorulnak intenzív terápiás kezelésre se, csak simán meg kell várni, amíg kint nőnek egy kicsit, amit alap esetben bent tennének.
júl. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen, ezeket tudom 😊 Mármint nálunk jelenleg a 34.hét a cél, ha az megvan akkor a 36.hét. Azt is tudom, hogy ez 100% császár illetve, hogy ha erősebb a vérzés kiveszik a babát. Engem inkább az érdekel, hogy kb ki meddig tudta ezt húzni. Tudom, hogy már elég nagy a baba és kaptunk tüdőérlelőt is de azért aggódom. 😔
tegnapelőtt 06:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!