Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Állami terhesgondozásra...

Állami terhesgondozásra mennyi idő mire van időpont?

Figyelt kérdés

Sztk-s rendelésre fogok járni terhesgondozásra Pest megyében.

Általában mennyit kell várni az időpontig?


ma 06:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk a recepción bejelentkezésnél mondani kell, hogy terhesség megállapításra jöttél.

Soron kívül küldenek a nőgyógyászhoz.

Ha minden rendben akkor a 8. hét magasságában ad időpontot gondozásra, onnantól havi egy gondozásra kell menni. Mindig ott adnak időpontot a következőre.

ma 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Már volt terhessèg megállapítás magán úton, csak túl korán mentem.

6.hét volt és pulzálás már látszódott,illetve szép szabályos volt a petezsák is.

Visszahívott 2 héten belül egy új vizsgálatra magán úton, de úgy alakult,hogy inkább mennék most államiban erre,azért kérdeztem, hogy vajon mennyi idő lehet mire tudok menni

ma 07:03
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát ezt innen senki nem fogja tudni neked megmondani, nem látunk bele az elojegyzesukbe, és egyébként is településenként eltérő.


Én pl járok maganba, így állami terhesgondozasra a 12 hetes uh után kellett mennem először. Meg kellett várni mit mutat az uh, utána kértem időpontot és kB 3 hétre kaptam. Azóta meg mindig megbeszeljuk a következő időpontot amikor ott vagyok (havonta kell járni). Ez pl Szeged. De hogy ott ahol te laksz hogy van, azt nem tudom.

ma 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Valtozo. Alapvetoen en is allamira jartam, de volt, hogy mar nem jutottam be egyszeruen valahova.

Pl a 12. heti uh-ra nem, 17 hetes lettem volna, mire volt idopont. Pedig 8 hetesen kertem :D

Akkor arra mentem maganba.

Illetve meg 2 vervetelrol es cukorterhelesrol is lecsusztam, de mindegy, maganban megcsinaltattam es meg jobban is jartam ezerszer.

Szep kornyezet; nem kellett varni egy percet se, volt ulohely es amikor rosszul lettem, le is tudtam fektetni egy kulon szobaba. Na ez nem igy nez ki nalunk a korhazban.


Videk, kb egy egesz megyet is ellat ez a korhaz ahova jarni kell, szoval itt masok a viszonyok, sokan jonnek.

Majd meglatod nalad mi lesz. Az tuti, hogy hetekkel hamarabb nem art idopontot kerni.

ma 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hívd fel őket, ők tudnak erre biztosat mondani.
ma 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!