Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csinalnak ultrhangot az elso...

Csinalnak ultrhangot az elso vizsgálatnak?

Figyelt kérdés

Most tudtam meg hogy terhes vagyok. Es most fogok eloszor menni hogy tenyleg megállapítsák hogy az vagyok meet meg ugye eddig tesztet csinaltam csak.. csinalnak az elso alkalommal ultrahangot? Vagy csak akkor ha “kézzel” nem tudjak megállapítani?

Hany hetes korig veszik el a kisbabát? Sajnos a draga szerelmem nem szeretne a babat igy nem tarthatom meg.. szivem szakad meg


ma 00:00
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Augusztus 27en jott meg utoljara ezt elfelejtettem mondani
ma 10:14
 12/14 anonim válasza:

Akkor 2 hónapos lehet a magzat. Ott már mindene megvan, van szívhang.

Ne itt írogass, hanem nagyon gyorsan menj orvoshoz, hogy bárhogy döntesz, legyen időd.

ma 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Bocsi, 1 hónapos.
ma 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Nem teszed tonkre az eletet. Plane, hogy le is akar lepni, ugysem lenne ott aktivan. Kerdes az, hogy fel tudsz e egyedul nevelni egy gyereket, kesz vagy e ra, hogy a kovi 10 evben nem lesz parod (nagyon keves ferfi akarja jogosan, mas gyereket nevelni).

Szerintem jobban megbannad, ha megtartanad, de te tudod. Ha amugy nem vallaltal volna most gyereket, ne tartsd meg csak azert, mert besikerult.

ma 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!