Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csinalnak ultrhangot az elso...

Csinalnak ultrhangot az elso vizsgálatnak?

Figyelt kérdés

Most tudtam meg hogy terhes vagyok. Es most fogok eloszor menni hogy tenyleg megállapítsák hogy az vagyok meet meg ugye eddig tesztet csinaltam csak.. csinalnak az elso alkalommal ultrahangot? Vagy csak akkor ha “kézzel” nem tudjak megállapítani?

Hany hetes korig veszik el a kisbabát? Sajnos a draga szerelmem nem szeretne a babat igy nem tarthatom meg.. szivem szakad meg


ma 00:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%

Nem a vizsgálat száma a lényeg, hanem a terhesség ideje. Ha jól tudom, a 6. héttől látszik is valami, szóval akkor szoktak ultrahangot csinálni.


Egyébként meg ugye tudod, hogy te döntesz a terhességedről? Sem szülésre, sem abortuszra nem kényszeríthet senki. Én abszolút nem vagyok abortusz ellenes (sőt!), de ha neked kétségeid vannak, nem szeretnéd, akkor gondold ezt át még egyszer.

ma 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
100%
Ha nem szeretne, hogy sikerult ? Vedekzni sem szeretett volna ?
ma 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
100%
Gratulálok a drága szerelmedhez!
ma 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
100%
A kérdésedre a válasz: attól függ, mióta vagy terhes.
ma 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

De védekeztunk 3 eve szedek fogamzasgatlot.. ezert nem is értettük a dolgot… de ugye egy eve szednem kell antidepresszánst es lehet ez miatt nem ugy hat.. nem tudom majd szerdan megyek orvoshoz es megkerdezem.. hat nem hiszem hogy 6 hetes lennek…

Mar nem vagyunk egyutt nem birtam igy vele maradni… en szeretem ot annyira hogy bevallalnam a picit… de o ezek szerint nem

ma 08:37
 6/13 anonim ***** válasza:
60%

Antidepit is szedsz? Jobb, ha nem is vállalsz te se. Nem genyóságból, de amíg magaddal nem vagy rendben, addig gyereket se akarj.


Amúgy csinálnak hüvelyi UH-t, hasit még nem tudnak, ahhoz túl kicsi.

ma 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:

Egyet ertem az utolsoval.

En is egy evig szedtem antidepresszanst, de eszembe nem jutott volna mellette gyereket vallalni. Elobb szedd ossze magad, az a legfontosabb most, nem egy kisbaba. Raersz akkor gyereket vallalni, amikor mentalisan is kesz vagy ra. Es igen, kevesek csinaljak igy, de ez meg is latszik a gyerekeken.

ma 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ha te szeretnéd, akkor nem kéne elvetetni.


NEM azért, mert abortusz-ellenes, magzatvédő fanatikus vagyok. NEM vagyok.

De ez a te döntésed kell legyen, neked kell érezni. Ha szeretnéd a babát, meg fogod bánni.


(Ha nem akarod, nyilván az a legjobb, ha elveteted.)


Én is szedtem antidepresszánst (illetve antipszichotikumot),

a második és a negyedik előtt is. Amint megtudtam a terhességet, abbahagytam.

(Nekem alvás-problémák miatt kellett szednem, amit 1-1 évvel korábbi traumák váltottak ki.)

ma 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Felesleges tul koran menni, meg kell allapitsak, hogy elo terhessegrol van szo, ahhoz pedig szivhang kell. Es akkor utana lehet elinditani a folyamatot.

Mikor volt az utolso menstruaciod?

ma 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Koszonom a válaszokat kedvesek vagytok!

Igen igy van nem vállaltam volna en sem igy hogy antidepit szedek.. de be sikerult nem tudom miert pedig rendesen idoben mindig beveszem a fogamzasgatlot..

Tudom hogy megfogom bánni mert szeretnem a babat de mivel az apuka nem szeretne nem tehetem tonkre az o eletet ezzel..

ma 10:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!