Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vészes terhesség alatt a baba...

Vészes terhesség alatt a baba immunrendszere legyengül és jobban ki van téve fertőzéseknek, könnyebben kap el fertőzést és karosodhat, akár vetéléshez is vezethet?

Figyelt kérdés
tegnap 16:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Mit értesz vészes terhesség alatt?
tegnap 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Folyamatos hányás, nincs étvágy, gyengeség, több kiló fogyás.


Egész nap hány, nem vagy éhes, egész nap az ágyban lennél, semmihez nincs erőd.

tegnap 17:44
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem is így volt egész a 19. Hétig, se enni se inni nem bírtam minden ki jött belőlem és nagyon le is voltam gyengülve. A babának baja egyenlőre nincs (29+2 hetes vagyok) de mindenképp próbálj enni inni akkor is ha ki jön utána és akármilyen rossz ne hagyd el magad, próbáld ugyanúgy végezni a dolgod mint előtte. Sajnos ezt muszáj át vészelni és nem tudsz ellene sokat tenni, nekem talán az segített picit amikor jeget ettem az nyugtatta a gyomrom illetve a sajt volt még ami bennem maradt és a szőlő. Próbálj rá jönni neked mi az ami segít. Kitartást és most akármilyen rossz is, ez csak egy múló állapot:)
tegnap 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Még annyit, hogy szedj sok vitamint nekem a vége fele az is segített.
tegnap 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Mint egy bulémiás annyit hányok, az erőlködés nem árt a babának?
tegnap 18:19
 6/11 A kérdező kommentje:
Legyengül az immunrendszeres és a baba is könnyebben elkapja a betegséget?
tegnap 18:21
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

A babának max az fog ártani, ha kiszáradsz. Ezt vészes hányásnak hívják, a terhesség nem vészes. Sajnálom, hogy rosszul viseled :(


Konzultálj a dokival. Mert , ha a víz sem marad bent, kb azonnal kijön, akkor kórház. Ilyenkor nem az étel a fontos, hanem a folyadék.


Szinte jéghideg cola, víz ezeket szokták javasolni, 5 percenként két korty. Próbáld meg. Ezt sajnos át kell vészelni, elvileg a doki írhat fel gyógyszert ami segít kicsit. Valami vombee a neve.


Kitartás, és ha a folyadék sem marad bent 5 percnél tovább, akkor menj be a kórházba infúzióra.


Legjobbakat kívánom!

tegnap 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A babának szerintem nem de azért próbálj meg ne erőlködni, ha érzed is az ingert de nem jön inkább csak feküdj le és várj míg picit jobb lesz. Már csak magad miatt is, egy idő után a sok erőlködéstől én már vért is hánytam hisz nem is volt mi ki jöjjön.
tegnap 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Én epét hányok, alapból ilyen savas + keserű szájízen van. Semmit nem kívánok. Ha cukrosat eszek, csak még jobban érzem a savassagot. Ha nem eszek akkor az epés keserűség. Konkrétan marha sok epét hányok külön, ha eszek akkor is. Nincs epekövem se gyulladásom. Vérképemen is minden ok, ezért egyik doki sem küldött sehova. Mert szerintük ilyen a terhesség, nem lehet mit csinálni.
tegnap 18:28
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom hány hetes vagy és mióta tart ez nálad, de épp azért mert savat hánysz ha enni nem is de igyál. Nem kell sokat de folyamatosan inni kell, már ha csak folyadék van benned azt fogod hányni a sav helyett, én is mindig ki hánytam de inkább minthogy szét marja a torkom a sav.
tegnap 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!