Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Budapesten belül hol csináltat...

Budapesten belül hol csináltattátok a kombinált tesztet és mennyiért?

Figyelt kérdés
ma 20:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Czeizelbe csináltattam, 2 éve 51.000 Ft volt uh-val együtt. Mostanában néztem a honlapot, úgy emlékszem most 65.000 Ft.
ma 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
41%
Kombinált tesztre olyan felesleges költeni...
ma 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Kombinált tesztet csináltak a kislányommal is,nagyon alaposan,majdnem egy órán keresztül nézték ultrahangon,pedig az a Margit kórházban volt.

Azért mennék most magánba,mert ott biztosabbnak látom lassan 30 évesen,de alapvetően mi meg voltunk elégedve a sima kombinálttal is. Ez mindenkinek egyéni, hogy ki hova megy.

ma 20:32
 4/5 A kérdező kommentje:
Ha esetleg kijön ott egy magasabb kockázat akkor nyilván továbbmegyünk.
ma 20:33
 5/5 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. Ugyanígy voltam vele én is. Sőt, az orvosom is azt mondta, hogy az én koromban (szintén 30 voltam) elég a kombinált teszt. Valami 1:50000-hez lett az eredmény, ami nekünk megnyugtató volt, így nem csináltattunk másikat.
ma 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!