Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ugye nem vétettem akkora...

Ugye nem vétettem akkora hibát a hajfestéssel?

Figyelt kérdés

Feketére szoktam festeni a hajam havonta,mert nagyon gyorsan nő és barna az alaphajszínem.

Nem olvastam utána a dolgoknak neten,annyit tudtam hogy ammóniamentes kell,olyat vettem.

Az első 10 percben mikor festettem elfelejtettem ablakot nyitni ,mert nem volt büdös, de a fürdőszoba ajtó nyitva volt. Utána mikor eszembejutott gyorsan kinyitottam az ablakot is.

Utána olvastam ,hogy az első 12 hétben nem is szabadna, plusz megijedtem,hogy 10percig az ablak sem volt nyitva,így gondolom belélegeztem egy részét.

7 hetes vagyok.

Tényleg ezzel nagy hibát vétettem vagy azért nem károsítottam szét már most a babámat ?


ma 14:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
76%

Nem idegesítetted fel a hetest.

Csak röhög a butaságodon.

ma 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Gusztustalan ez a viselkedés itt amit megenged néhány személy magának,azért mert anonim az oldal.

Lehet röhögni, inkább kérdezek ha bizonytalan vagyok,mint hogy ezen pörögjek napokig.

Lehet menni azokat osztani így, akik veszélyeztetik és bántják, éheztetik a kisgyerekeket. Barcsak ott lenne ekkora hangja mindenkinek :)

ma 16:59
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Oke, maradjunk annyiban, hogy NEM karositod a magzatodat a hajfestessel.
ma 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a megnyugtató válaszokat.
ma 17:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!