Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhessèg alatt hajfestès? Ha...

Terhessèg alatt hajfestès? Ha igen mivel?

Figyelt kérdés
6 hónapos terhes vagyok. Terhessèg előtt rendszeresen festettem a hajam, most ezt elhagytam. Viszont olyan ősz már felül, hogy az valami iszonyat. 33 èvesen kb olyan mint egy 70 èvesè. A párom nyugtat hogy őt nem zavarja, engem viszont igen😔van olyan festèk vagy színező amit terhessèg alatt is lehet használni?
2023. márc. 16. 16:46
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
Mindegyiket lehet használni. Csak a festékgőzben nem ajánlatos ücsörögni.
2023. márc. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%

🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

Annyira eszesek vagytok!semmi baja nem lesz!

H tudsz gondolkodni akkor rajössz ,hogy a fodrászok is szűlnek gyereket és dolgoznak terhesség alatt. Ha nekik nem lesz bajuk akkor neked mi bajod lenne havi 1 hajfestéstől!!!!

De nyilvan dezodort,testápolot,......és még sorolhatnám hogy semmit nem használsz!

2023. márc. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
Feleslegesen turaztatod magad emiatt; eddig is siman festhetted volna...:D
2023. márc. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
36%

Az én fodrászom (mesterfodrász) is azt mondta szabad festeni. Mivel én paramami voltam ezért nem mertem, teszem hozzá biztos nem lett volna baja a babának. Maximum attól hogy rágörcsöltem volna, folyton ezen aggódtam volna hogy ártottam ezzel neki, szorongtam volna miatta.


Ha te is ennyire betegesen ráparázol mindenre biztos nem festeném be. Ha viszont nem akkor nyugodtan mert nem árt neki.

2023. márc. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
70%

Lehet hajat festeni terhesseg alatt.

2023 van, gondolom van interneted, mar 6 honappal ezelott is megnezhetted volna.

2023. márc. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
44%
Én a 37.héten is festettem a hajamat otthon, Syoss festékkel.
2023. márc. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
17%
Lehet festeni bármilyen hajfestekkel. De ha valami egeszsegesebbet szeretnél, akkor vegyél khadi hajfestéket. Csak természetes összetevőkből áll.
2023. márc. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
54%

Lehet festeni, nagyjából bármivel.

Amikor terhes lettem, akkor a szőke hajam tövét befestette a fodrászom a sajátomhoz hasonló barnára, és felhúzta szépen a szőkét. Szóval ilyen átmenetes lett. Így amikor nőtt le, akkor sem ütött el a töve a sajátomtól.

Én azért változtattam, mert a full szőkét nekem 4 hetente kellett festeni. Terhesen meg nem volt kényelmes órákat ülni egy helyben. Azóta most 3 havonta járok csak, olyankor feljebb húzza mindig a szőkét fésűs technikával.

2023. márc. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
28%
En ammoniamenteset hasznaltam mert a sima hajfesteknek a szagatol hanyingerem lett.
2023. márc. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!