Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mégszàjon tapadó lepény...

Mégszàjon tapadó lepény kockázatai?

Figyelt kérdés
Mèg csak 11. hetes, tudom változhat, de ha nem, akkor mire számíthatok? Babának lehet baja?
tegnap 21:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Bárkinek lehet baja, ezért mindig pontosan tartsd be az orvos utasításait!

A bárki alatt téged és a babát is értem, ugyanis ha emiatt elkezd leválni a lepény, akkor nagyon erős vérzés is felléphet, ami a babára is nagyon veszélyes, de még az anya életét is veszélyeztetheti.

Ha vérzést is tapasztalsz, akkor van rá esély, hogy fekvést javasolnak, nekem szerencsére csak kímélő életmódot kellett folytatnom.

Mondjuk nálam elég nehezen akart elmozdulni, a magándokim azt mondta, hogy ha a 27-28. héten is rossz helyen lesz, akkor valószínűleg pcs lesz, és az a protokoll, hogy addig be kell feküdnöm (ami ugye alsóhangon 2 hónap)... Szerencsére megúsztam, de tényleg nem sokkal a "határidő" előtt mozdult végre megfelelő távolságra a méhszájtól, szóval eléggé izgultam. 🙃

Remélem nálatok is rendben lesz, szurkolok, hátha hamar jó helyre mozdul!

tegnap 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ott volt 13 hetesen, 20hetesen meg már nem. A nőgyógyász egyébként csak megvonta a vállát, hogy akkor császár (mármint, ha ott marad.) Van, amikor egyéb problémákat is okoz, de az egyrészt ritka, másrészt 11hetesen még annyira gyakori, hogy ott tapad, hogy ezen fölösleges előre idegeskedned.
tegnap 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Sajnos vérzés jelentkezett, emiatt feküdnöm kell. :(
tegnap 22:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!