Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Császáros előzmènnyel veszélye...

Császáros előzmènnyel veszélyes a mellsőfali lepény?

Figyelt kérdés
aug. 27. 10:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Miből gondolod, hogy veszélyes? Ha az lenne, akkor császár után nem engednének mégegy gyereket. Nekem is így volt, semmi baj nem lett belőle.
aug. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Valahol azt olvastam, hogy rá tapadhat a hegre. De örülök, ha írtok személyes tapasztalatokat. :)
aug. 27. 10:51
 3/5 anonim ***** válasza:
Nyílván vannak ilyenek, de attól még nem vagy veszélyben. Én inkább félnék hegszétválástól. Nekem a belső hegem vált szét a terhesség alatt, de nem a mellsőfali lepény miatt, hanem a doki miatt aki az első császáromat csinálta. Nagyon hanyagul varta össze a belső hegemet. Fogadott orvos volt, ráadásul osztályvezető főorvos. A külsőt tényleg szépen megcsinálta, de a belsőt....
aug. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az nekem is szörnyű lett, újra kellett műteni. Most telt le az egy év, amit mondtak, hogy várni kell.
aug. 27. 10:58
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem csaszar elozmennyel mellso fali, mehszajhoz kozel tapado lepenyem volt, de igazabol csak a kozel tapadassal volt egy kis problema. Azota mar feljebb huzodott, senki semmit nem emlitett ezzel kapcsolatban.
aug. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!