Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mellsőfali lepény vs. nagytesó?

Mellsőfali lepény vs. nagytesó?

Figyelt kérdés
Mellső fali lepény vajon érzékenyebb lehet arra, ha valaki néha ráugrik a hasamra 12 kg-mal? Nyilván alapból igyekszem kerülni az ilyen inzultusokat, de történnek balesetek :/
júl. 31. 16:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz baj, ki van ez talalva :)
júl. 31. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Én nem értek hozzá, de kiakadtam a kérdésen. Há' ne ugorjon rá!
júl. 31. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#1, köszi, remélem :D


#2, neked van gyereked? Ha van, sosem ült még veled szemben az öledben (nem a combodon)? Sosem történt meg, hogy hirtelen felpattant majd vissza? Akkor jó neked. Ha ezen kiakadsz, szívesen ajánlok neked stresszkezelési módszereket, vagy ha nem az a fajta vagy, akkor nyugtatót.

júl. 31. 21:22
 4/6 anonim ***** válasza:
22%
Jaa,még nincs. :) Köszönöm a reagálódást. :)
júl. 31. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Válaszolni nem tudok, de nekem a fiam 1 éves és állandóan az ölemben vagy velem szemben ül a hasamon. Még csak 13 hetes vagyok, de most tegnap ő is kb rámugrott, fájt is. Szerintem, ha nincsen utána görcsölés nem lesz baj. Vigyázni kell, de ilyen helyzetek úgy érzem lesznek még. Főleg a pelenkázás közbeni bunyó :D
aug. 1. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Enyem is raugrott parszor a mellso fali, melyen tapado lepenyemre. Halistennek nem lett gond.
aug. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!