Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akik lombikoznak, FET utáni 8...

Akik lombikoznak, FET utáni 8 napon vagyok, tesztem pozitív, viszont most este elöntött a vér, ez így hogy lehetséges progeszteron szedése mellett? előző beültetésnél ami nem sikerült, akkor jött meg amikor mindent abbahagytam. Járt vki már így?

Figyelt kérdés
tegnap 21:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

A progeszteron nem csodaszer.

Ügyeletre azért bementél, vagy első volt, hogy itt kérdeztél?

tegnap 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Minek menjek ügyeletre? FET utáni vagyok 8 nappal... mit látnának???
tegnap 21:22
 3/11 anonim ***** válasza:
Hcg injekciot kellett adnod? Ha igen, mikor?
tegnap 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem kellett adnom
tegnap 21:44
 5/11 anonim ***** válasza:

A progeszteron ellenére nekem első (sikerelen) lombiknál a teszt előtti nap megjött rendesen.

De voltak korábban olyan ciklusaim, ahol a progeszteron abbahagyásáig nem indult meg rendesen a vérzés.

Szóval ez változó.

tegnap 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Rendesen görcsölsz is? Nekem hematóma miatt jött sok vér, igaz, nem annyira az elején, 7 hetes terhesen.
tegnap 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Görcsök nincsenek, de szurkál a baloldalam.


Nekem az első beültetésnel, miután abbahagytam mindent utána jött meg, de napok voltak mire a rendes vérzés elindult.

ma 00:07
 8/11 anonim ***** válasza:
Ez változó. 9 lombikom volt. Volt, hogy megjött simán mikor még szedtem a progit, volt, hogy nem.
ma 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

és ebből a 9-ból hany baba lett?

nekem két stimum volt, és csak két beültetés, 0 gyerek

ma 00:37
 10/11 anonim ***** válasza:
Hematóma is okozhat ilyet Vérhigítót szúrsz? Csinálnék holnap tesztet,erősödik/halványodik-e. Ilyenkor még elég alacsony a hcg ahhoz,hogy teszten is látszódjon egy csökkenő HCG.
ma 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!