Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Most volt a petesejt leszíváso...

Most volt a petesejt leszívásom (lombik programban veszek részt) és az orvos felírt vérhigítót + progeszteron kúpot. Nekem Fet lesz, tehát nem azonnal lesz a beültetés, ezért nem értem a progeszteron kúp funkcióját. Valaki le tudná írni?

Figyelt kérdés

jún. 2. 15:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Akkor is már időben elkezdik felkészíteni a szervezeted a beültetésre, hogy mikor megtörténik elég magas legyen a progeszteron szinted. Sok siker!

/Egy 4 hónapos lombikbaba anyukája/

jún. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
32%
Ilyen esetben nincs funkciója, felesleges.
jún. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Ypszilon1980 ***** válasza:
Hát jó kérdés, de nem lehet az, hogy csak felírta előre? Nálunk így volt többször, most nekünk is FET lesz holnap. Leszívás után még kb. 4 napig kellett a progi, utána már el kellett hagyni, hogy megjöjjön és a kövi ciklust ki kell várni, most FET előtt kellett elkezdeni talán 4 nappal megint a progit és majd még utána is adni, nálunk van injekció és kúp is.
jún. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Kétszer is megerősítette, hogy így legyen. Csak nem értettem. Plusz most megy a drukk, hogy még a nyáriszünet előtt megjöjjön, de tuti nem fog sajnos :( Már azon gondolkodom milyen sámáni trükköt lehetne bevetni, hogy megjöjjön :D Így augusztusban lesz a beültetés valószínűleg. Gratulálok a kicsihez! Neked, 3-ad meg nagyon drukkolok! :)
jún. 2. 17:01
 5/9 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Köszi, rendes vagy, én is neked! A progi mellett eléggé nehezen fog megjönni, de amúgy annyira nem értem, mert van stimu lap, arra ráírnak mindent, mint mikor, mennyit kell adni, az hol van? Mert oké egy ideig kell a progi, de meddig? Amúgy nekünk is 2 ciklust kellett várni a FET-re, de egyébként ne aggód, nem lesz baj, legalább visszaáll minden a természetes folyamatra és több az esélyed is, mennyi embrió van fagyasztva? Nem ismerem a dokit, nem tudom hová jársz, de szerintem az a legjobb, ha felhívod őket és rákérdezel, inkább minthogy gond legyen.
jún. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát de ha szedsz progit, ha nem, leszívás után kb. 14 nappal meg fog jönni.
jún. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Mármint gondolom max 10-12 napra adtak progeszteront, nem?
jún. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok! Köszönöm kérdező! Figyi, nem kell semmilyen sámáni trükk. Ha elhasználod a progeszteron kúpot, rá 2-3-4 napra meg fog jönni. Leesik a progi szint akkor ugye és leválik a nyálkahártya.
jún. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
3! Egyes vagyok. Még mindig nem sikerült?
jún. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!