Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elestem terhesen. Lehet baj?...

Elestem terhesen. Lehet baj? Mire kell figyelni?

Figyelt kérdés
32 hetes vagyok, sajnos kint az udvaron a sárban megcsúsztam és elestem. Nem kimondottan hasra estem, inkább az oldalamra, de félig meddig a hasamat is érte, mondjuk kézzel jól tompítottam magam, tehát a hasamat nem érte nagy ütés. Fel is álltam egyből, nem fáj semmim, nem tapasztalok semmi furát, de azért aggódok. Elmenjek dokihoz, vagy figyeljem magam és ha nincs semmi rossz jel, akkor hagyjam?

tegnap 16:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Figyeld a baba mozgását, illetve, ha vérzést, barnázást tapasztalsz, azonnal kórház. Az elmondottak alapján kétlem, hogy gond lenne, de ha csak úgy tudsz megnyugodni, akkor menj be megnézetni magad.
tegnap 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én 39 hetesen estem le.

A kutyának vittem enni, az meg ramugrott a maga 40 kilojaval.

Seggre érkeztem, de a kutya a hasamra ugrott

Semmi bajom nem történt.

tegnap 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, ha semmi arra utaló jel nincs. Én 37 hetesen vágódtam hanyatt és szánkáztam le egy teljes lépcsősort. A hasamat nem érte ütés, de felhívtam a kórházat, hogy mi volt, kell-e figyelnem valamit. (Mivel nem vagyok ebben képzett, esetleg a nagy ütéstől megrepedhet-e a burok.) Nem nyugtattak meg, hanem azt mondták, menjek be, biztos, ami biztos. Meg hogy érzem-e a gyereket. Mondtam, hogy nem, de már előtte se éreztem, hiszen alszik. Őt nem hatotta meg annyira, hogy az anyja összetöri magát, hogy azért felébredjen😂 Szóval bementem, út közben már mozgott is, és utólag a doki se értette, minek hívott be, de ha már ott voltam, gyorsan felraktak NST-re. (Aznap reggel voltam amúgy.) Minden rendben volt persze.
tegnap 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!