Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kövér kismama soha nem fog...

Kövér kismama soha nem fog terhesnek kinézni?

Figyelt kérdés
Tudom hogy hiszti és örülöm kellene de néha mérhetetlenül fáj hogy lassan 23hetes vagyok és még mindig olyan mintha csak híztam volna. Tudom, nem kellett volna elhízni és baba előtt azon voltam hogy csökkentsem az effektet sőt most is az egészséges életmód a cél terhesen. De a tükör nem a barátom, hiába ment le az elmúlt egy évben a méretem 2xl- ről L-re (tudom ez sem éppen vékony, még úgy sem hogy magas vagyok) mintha kövérebb lennék mint előtte. Nem terhes, csak egyre kövérebb... pedig még csak nem is igazán híztam eddig. Az igazi terhes poci megkímél, cserébe kinyomja annyira hogy még hájasabbnak látszódjak... Persze tudom így legalább könnyebb folytatni a sportot, nem zavar a mozgásban annyira de akkor is szörnyű érzés így tükörbe nézni. Persze tudom hogy még van rajtam plusz súly!!! De akkor sem kellene kövérebbnek látnom magam mint mikor elkezdtem a diétát! Sírni tudnék, hittem benne hogy azért valamennyire rajtam is látszódni fog a terhesség, de semmi...

szept. 12. 16:09
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

A 23. héten még nem feltétlen látszik másnál sem, úgyhogy ez még bőven változhat. Viszont a kövérség nem előny, az biztos. NST-n volt mellettem egyszer egy kismama, mondjuk ő XXL szintű kövér volt, de hát szegényen tényleg nem látszott még a 38. héten sem, hogy terhes. Ellenben nagyon striás volt, amit szintén nem értettem. Én 50-ről híztam 65-re, és nekem pl egyáltalán nem voltak striáim, pedig azt hittem, hogy a vékonyakat jobban sújtja.

Ha csak L-es vagy, akkor szerintem nagy valószínűséggel fog majd látszani, 28-32. héttől mondjuk.

szept. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
53%
Azért 23 hetesen vékony nőnek van terhes pocakja. Jó esetben semmi más, hátulról nem is látszik. Nálam így volt, 54kg 174cm voltam mikor teherbe estem, a végére 67 kg de semmim nem hozott csak a hasam nőtt.
szept. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
73%
Az én kolléganőm nem volt nagyon elhízott, mégsem látszott rajta, hogy terhes. Nekünk valamikor a 7-8. hónapban mondta el, mert ment táppénzre, napi szinten láttam, meg nem mondtam volna, hogy terhes.
szept. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyik ismerősöm igencsak elhízott, mielőtt még teherbe esett volna, igencsak nagy has, nagy mellek, stb. A terhességgel pedig mégjobban meghízott, rengeteget nőttek még a mellei, és hatalmas hasa lett, egyértelműen látszott, hogy terhes. 7ik hónap után már nem tudott beülni a kormányhoz, akkora hasa volt. De szerintem ez mindenkinél más és más.
szept. 14. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Én normál testalkatrol indultam és mégis kB most 27 hetesen kezd egyértelmű lenni hogy nem csak híztam. Másnak meg már 12 hetesen látszik. Ez alkati kérdés, kinek milyen az izomzata, milyen a méhe, kötőszövete.
szept. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Semmi köze nincs a súlyhoz. Az L méret sem feltétlen jelent kövérséget. Van ducibb ismerősöm aki már a 20. héten nagy pocakot cipelt és olyan is, aki vékony alkat és mégis csak a vége felé kezdett el látszódni rajta, hogy terhes. Hihetetlen, hogy tényleg mennyire egyéni dolog ez az egész. Én 170 cm, 62 kilóval kezdtem és 16-18 hetesen már ott volt azért a pocak, nézegették is akik még nem tudták, hogy ez bizony nem hízás.

Azóta már eltűnt a medencecsontom és a derekam is teljesen. Oldalról nézve a fenekem eltörpül a nagy kerek hasam mellett. Még szerencse, hogy a széles vállaim (amit amúgy utálok) adnak valami keretet, hogy ne legyek kisgömbőc. :) De még így is kevesebbnek tippelnek, mint amennyiben járok.

32 hetes km.

szept. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!