Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Menzesz alapján 9 hetes,...

Menzesz alapján 9 hetes, fogantatás szerint 7 hetes lehetek. Petezsák 16mm, embrió 4mm, van szikhólyag, viszont nincs szívhang. Lehet még remény, hogy életképes lesz?

Figyelt kérdés

szept. 11. 15:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

7 hetesen már kellene lennie szívhangnak, nagyon sajnálom. Pulzálás sincs? Orvos mit mondott?


"fogantatás szerint 7 hetes lehetek" Ezt pontosan hogy érted, 7 hete volt az együttlét, vagy a beültetés? Vagy 7 hete az ovulációd napja?

szept. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Biztos vagy a fogantatás időpontjában? Remény szerintem akkor van, ha van esély arra, hogy később fogant mert 7 hetesen legalább már pulzálás szokott lenni.
szept. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
6mm-es embriónak, ha nem lesz szívhangja, akkor sajnos vége. Így még van egy kis remény. De a dokid mit mondott?
szept. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Az ovulációm és az együttlét is 7 hete volt, az orvos egy köztes időt mond, ő 8 hetet. Hétfőn megyek egy másik orvoshoz Uh-ra. A petezsák, embrió mérete nőtt, alakjuk szabályos. Szikhólyag szabályos. Igazából az orvosom rögtön elküldött máshoz és én kérdeztem rá, hogy nem e lehet várni valamennyit. Valahogy úgy éreztem, hogy lepattintott. A pulzálást pedig kb 3 másodpercig nézte, csak azt bizonygatta nekem, hogy nézzem meg a körülötte lévő ereket amik pulzálnak. Az embriónál láttam egy pillanatra, de már el is vette onnan a képet.

szept. 11. 16:27
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A terhességi kort nem a fogantatástól számítják. Ennyi idős terhességnél már bőven kéne legyen szívhang, ha tényleg 7 hete volt az ovulációd. Már menstruáció szerinti 7 hétnél is kell legyen szívhang.
szept. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha valoban akkor fogant mar dupla akkoranak kellene lennie az embrionak!:(

Szoritok h minden rendben legyen

szept. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!