Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki nagy túlsúllyal vágott...

Aki nagy túlsúllyal vágott bele a terhességbe (30/30+ BMI) tudta tartani a max 5-7kilós határt a terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Mennyit szedtetek fel terhesség alatt és ez lement szülés után, esetleg szoptatás alatt?

aug. 29. 13:15
 1/8 anonim ***** válasza:
65%

Én az első terhességemnek 82 kilóval mentem neki. 4 kiló jött fel, nem tartottam semmilyen diétát, de sokat hánytam. 75 kilóval jöttem ki a kórházból. A szoptatás alatt rengeteget híztam, és le sem tudtam adni.

3 évvel később 92 kilóval lettem terhes. 2 kiló jött fel, de ami fura, hogy szinte semmi sem ment le a szüléssel, és szoptatás után szintén megint hízásnak indultam. Azóta sem ment le. Ehhez már komoly diéta kellene, amihez egyelőre nincs meg az akaraterőm....

aug. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%

1es

Esetleg nem néztek neked pjazsmirigyet.? Ha alulműködik a pajzsmirigy akkor kezd el az ember hízni. :/ ( Tudom.) De ha túlműködik akkor meg fogyás lenne.

Szerintem menj el vérvételre és nézd meg a THS-t és onnantól fogod tudni. :)

Csak tanács. :)

aug. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hasonlóan az első válaszolóhoz. Kilóban is szinte passzol. Sokat hánytam. Az elején fogytam mind a kettőnél. Aztán most 3 évvel a 2. szülés után még mindíg megvannak a plusz kilóim. Rengeteget mozgok a gyerekekkel. Az evésen is változtattam. Mégsem mozdul, keresnem kell egy szakértőt.
aug. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
31 hetes vagyok. Eddig 5 kg-ot híztam. Lehet egy része víz, mert 2 kg hirtelen jött fel két nap alatt.
aug. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

94 kg-val lettem terhes és 108 volt a vége... 4 nap kórház után otthon 108kg voltam, úgy, hogy 4kg-os babát szültem. Ez 2 hét alatt ment le, újra 94 voltam. Szülés előtt nem vízesedtem, de szülés után egyből.

Nekem hashimoto és IR is van sajnos.

aug. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Barátnőm 130+ indult. Kiderült, hogy cukros, speckó diéta. Tartotta a súlyát, szülés után is.

Kb 2 volt a lánya, amikor azt mondta, hogy elég, közel 45 kilót fogyott.

Szóval a terhessége nem folyásolt be semmit.

aug. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
1-es vagyok, bennem is felmerült a pajzsmirigy, de még nem foglalkoztam vele. Viszont már dolgozom, és úgy is kell laborba mennem üzemorvosi miatt, majd ott kérek ezt is a laboromhoz.
aug. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Elsőt 78al kezdtem, 92vel mentem szülni. 2.at 95tel kezdtem, az elején fogytam, a vége pedig kereken 100 lett.
aug. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!