Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit lehet és mit nem? Korai...

Mit lehet és mit nem? Korai terhességben mi árthat?

Figyelt kérdés

Szerdán leszek hat hetes, az első uhn minden rendben volt (petezsák, szikhólyag), csütörtökön megyek, reméljük szivhang is lesz.


Kérdésem, van két gyermekem, a kisebb 14.5 kiló, őt emelgetni kell, mert az oviba én viszem bicajjal. Másik egyedül jön biciklivel.


Árthat-e 1. a bicajozas, 2. az emelgetés.


Rendszeresen sportoltam, elég keményen, most az orvos egyelőre a sportot nem engedte erre a hétre, hogy várjuk meg lesz-e szépen szivhang, utána mehet minden, ha nincs gond.


2023. szept. 25. 08:58
 1/3 anonim ***** válasza:
33%
Biciklizni lehet,az emeléssel vigyázni kell,így az elején.Én 4 éve a 3.- ra cipeltem fel azt amit bevásároltam.Nem lett baj.
2023. szept. 25. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
76%

Egészséges terhességnél egyik sem baj.

Ha mégis baj lenne tőle, akkor amúgy is baj lenne

2023. szept. 25. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
52%

Bicozas es a gyerek emelese is teljesen ok addig amig az orvos nem ellenzi (ha elkezdenel verezni vagy hasonlo) ha mindent rendben talalt akkor nyugodtan tegyed amit eddig is. Elvegre nem most kezted emelgetni a gyereket, mar hozzá vagy edzodve. Bicozashoz is hozzá vagy szokva.


Általában a biciklizest nem ajanljak 20-25 het utan mivel az egyensuly erzeked megvaltozik a has novekedese miatt.

2023. szept. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!