Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gáz egyedül elmennem kismama...

Gáz egyedül elmennem kismama fotózásra?

Figyelt kérdés
Második babám, sajnos az apuka lelépett a terhesség felénél. Babamoziról ígyis “lemaradtam” mert vártam a hitegetéseknel hogy majd eljön velem az apuka. Nem szeretném magunkat minden örömtől és szép emléktől megfosztani azért mert az apa így döntött.
aug. 28. 21:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz. Menj el, nehogy később megbánd, hogy ezt is kihagytad. Esetleg a nagyobb gyermekedet is vidd el. Biztos szuper képeket készítenek majd hármatokról.
aug. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem gáz. Rólam készült egyedül is kép mindkét várandósságomnál és nagyon jól eső érzés visszanézni, pedig nem szerettem terhes lenni. :)

A másodiknál készült családos is, olyan is, ahol csak a nagyobb gyerkőccel vagyok és olyan is, amin egyedül. Semmi sem ciki, ha neked jól esik!

aug. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
29%
Én még nem ia láttam olyat, hogy az apa is rajta van.
aug. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ismerősi körben a legtöbb megosztott képen csak anyuka volt (az a szirmok közt fetrengős, felülről fotózott verzió), esetleg a meglévő gyerekkel pózolt.
aug. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Fotósként mondom, hogy sokszor az apukák nem is szeretnek fotózkodni, mikor együtt is vannak az anyukával :D Egyébként karácsonyi fotózásokon is van hogy minden éven csak az anyuka jön el a gyerekkel, azt hittük egyedülálló, közben csak a férje nem szeret fotózkodni
aug. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy gáz. Én egyedül vállaltam a babám. Nem volt kismama fotózásom, de nem emiatt. Csak nem szerettem volna. Voltam mindenhol máshol. Baba életmentő tanfolyamon például egyedül én voltam apuka nélkül, de emiatt biztos nem hagytam volna ki.
aug. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Már kértem is időpontot😁😁😁😁
aug. 29. 11:49
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én jobbára csak olyanokat láttam, ahol csak a kismama van.
aug. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!