Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tudom már sok ilyen volt, de...

Tudom már sok ilyen volt, de mit pakoljak a kórházba magamnak és a szülöszobára?

Figyelt kérdés
Leirnátok mit vittetek magatokkal,most csak saját részre érdekelne.Miböl hány db?
2010. nov. 2. 17:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mindenből többet,sokan azt mondják mindenből elég pár db,de ne higyél nekik,történhetnek váratlan esetek,egyszer a szoba társam, a vajúdás alatt elhasznált 5-6 bugyit, a magzatvíz és a vérzés miatt,.Kb 3-4 nap amíg a korházban vagy,,minimum napi 2-3 bugyi kell a biztonság kedvéért,betétek,törlőkendők,minimum 5 háló ruha,mert ha véres lesz vagy beleizzadsz cserélni kell, 2 papucs( 1 zuhanyzós),tisztálkodó szereket,amiket otthon is használsz 3-4 törőlközöt,(ez is véres lehet)...
2010. nov. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
az előző listához még eszembe jutott a melltartó+ bele melltartóbetét( nekem a dm- es jött be- árban és minőségben is), én vittem ásványvizet, bár nem kellett. vittem olvasnivalót is, de az se kellett :)
2010. nov. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
előző vagyok. töltőt vigyél :)
2010. nov. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én kétszer szültem és nekem bevált az, hogy a szülőszobába külön tásába pakoltam (egy kisebb sport táska)

A szüléshez kellenek:

bugyi, betét (nagy és vastag Tena), zokni, törölköző, kis törölköző amivel Apa törölgetheti a homlokodat ha szeretnéd, nedves törlőkendő, papucs, hálóing amit nem sajnálsz ha maszatos lesz, hajgumi (nem csatt mert azzal nem lehet hanyatt feküdni)

ásványvíz (bubi mentes) szőlőcukor, Labello, Apnak túlélőcsomag (keksz, innivaló, energia ital stb...) fényképező, kamera, töltők és/vagy elemek, köntös, Apának papucs és egy fehér póló (nekünk ezt kellett bevinni és így nem kellett felvennie azt a vastag kórházi köppenyt és a lábzsákot)

Az osztályra: napi min. 2-3 bugyi, és min. 2 hálóruha, 3-4 törölköző, kéztörlő, 2 papucs (a szülőszobás táskából át lehet dobálni ami még kell a többit Apa hazaviheti majd)

nekem nem váltak be a wc papírok (még ha pihe-puha akkor sem) a nedves wc papír vagy a sima popsitörlő sokkal jobb volt (nekem)

Evőeszközök, tisztálkodáshoz a dolgok, betétek (sok-sok) szpois melltartó és melltartóbetét, mellszívó!!!! GARMASTAN krém a mellbimbóra, (tejserkentő teát és homeós bogyót a tej belövelléséig nem szabad enni-inni mert begyulladhat a cici) ezeket ráérsz majd otthon elkezdeni alkalmazni

2010. nov. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!