Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Abba a csomagban, ami csak a...

Abba a csomagban, ami csak a szülőszobára fog kelleni, mit pakoljak?

Figyelt kérdés
Már összeraktam egy nagy sporttáska cuccot. Érdemes egy kis csomag külön a vajúdáshoz?
2008. szept. 25. 17:52
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
Tusfürdő,törülköző,papucs,mobil
2008. szept. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%
Szia! Nekem a szülésznőm a következőket mondta: tusfürdő, papucs, köntös, törölköző, hálóing kell a szülőszobára. Persze, lehet, hogy máshol más is kell.
2008. szept. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De ha ez benne van a "nagy csomagban" is, nem elég? Külön kell szedni? Miért?
2008. szept. 25. 18:22
 4/9 anonim ***** válasza:
70%
Szia.igen érdemes.Én piperecuccot,köntöst,papucsot,törülközőt és nekem a doki azt ajánlotta,hogy inkább régebbi hosszabb pólót rakjak a vajúdós(szülös) csomagba,amit nem sajnálok,mint jó állapotú hálóinget,természetesen telcsi ill.csoki,cukorka,meg majd víz v. tea,ill. én raktam 1 bugyit+ betétet.Nekem egy normál méretú hátiba belefért.Apának majd kaja,papucs,innivaló.A többi a sportáskában landolt.37 hetes pocis
2008. szept. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem csináltam külön csomagot, az egész így is belefért egy hátizsákba. A tetejére tettem a papucsot, köntöst, hálóinget, törölközőt, tusfürdőt, a többit meg az aljára. Nem is tudom hová tettem volna a "nagy" csomagot, ha külön van.
2008. szept. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

szia!


ami kell oda, saját tapasztalatból,2 hónapja szültem.


szénsavmentes ásványviz

szőlőcukor(ha sokáig vajudsz,akkor fogy az energiád, és ez segit feltöltödni)

törölköző,tusfürdő(nekem lehetett közben zuhanyozni)

papucs

olyan valami,amit be lehet vizezni és a párod tudja vele a homlokad törölgetni(nekem naon melegem volt szülés közben is)

meg derékmasszirozot is vinnék be(szegénypárom keze teljesen kikészült,annyit masszirozta a derekam fájásokkor)

biztonság kedvéért wc papir(sose tudni van-e a kórházba)

én vittem be eldobható bugyit,betéttel(vajudás alatt egy ideig rajtam volt)

2008. szept. 26. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

ja és persze a telo,én két fájás közben trécseltem telon anyummal,na persze fájáskor nem tudtam....

ha párod is bent lesz,fényképezőt is mindenképpen,meg neki is innivaló..

2008. szept. 26. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Két hete szültem. Én is összepakoltam egy csomó minden felesleges dolgot. De amire szükség van:

- wc-papír

- tusfürdő

- törölköző

- mobil

- fényképező

Enni és inni nálunk nem lehetett!

2008. szept. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsó válaszolóval értek egyet.Egy hónapja szültem.
2008. szept. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!