Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hol tudnának segíteni rajtam,...

Hol tudnának segíteni rajtam, ha 8 hetes terhesen állandó hányingerem van, reggel-kora délután epét hányok, bármilyen kajától hányingerem van, ha nem eszek akkor is hányingerem van, állandóan gyenge és fáradt vagyok, alapdolgokat nem tudok ellátni?

Figyelt kérdés
Nőgyógyásznak is mondtam, de nem reagált semmit. 2 és fél éves babával vagyok otthon és nincs segítség. Reggel ájulás szélén vagyok, émelygek, aztán epehányás, hányás reggeltől estig. Este vagy 3-4x fel kell kelnem a picihez. Nem bírom. :( Semmihez nincs erőm. Folyamatos keserű hányinger gyötör.
aug. 24. 10:42
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Átérzem a 6-18 hétig rosszullétből hányásból és fáradságból állt a napom főleg reggel és este 5től volt a legrosszabb.Nagyon nehezen viseltem dolgoztam mellette de volt nem egyszer hogy bent volt az ügyfél és el kellett futnom hányni…persze mindent hallhatott…nagyon lassan telt az idő

Félem ha a következő terhességem is ilyen lesz hogy fogok tudni gondoskodni a majd a lányomról

Nálunk Szlovákiába csak nagyon nyomós indokkal (kóros súlycsökkenés,kiszáradás veszélye a hányás miatt) írnak ki rá orvosságot

De én csak 5 kilót fogytam úgyhogy nem volt baj.Antimetilt,B6 vitamint,gyömbértea,..próbáltam de semmi nem segített aztán a 18.héten egyik napról a másikra elmúlt

Kitartást

aug. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Egy 2,5 éves azért már nem baba. De értem és tudom, hogy nagyon nehéz, én egy 1,5 évessel voltam kb. hasonló szituban. Nekem az segített, ha pár falat mindig volt a gyomromban, plusz a kislányomat próbáltam egyhelyben lekötni. Legóztunk, színeztünk, könyvet nézegettünk, túléltünk a szőnyegen fetrengve és már ő is meglepően jól megértette, hogy anya nincs jól, nem tud utána rohanni, nem tudunk kimenni. Ha hazaért a férjem, akkor pedig sokkal többet vállalt, mint előtte. Pl. vele mentek ki minden délután, én csak akkor csatlakoztam, ha éppen jól voltam.
aug. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Én is hánytam mindegyik terhességnél. Nincs rá gyógyszer. Próbáltam mindent, de nem vált be semmi. Az első gyereknél 0-24 hánytam, a másodiknál néha volt szünet és a harmadik volt a legnyugisabb. A másodiknál én se tudtam ellátni az elsőt olyan szarul voltam. Aki szerint erre bármilyen gyógyszer van, annak tuti nem volt vészes hányása.
aug. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Szia! Én is nagyon sokat hánytam 5 hónapon keresztül. Nekem a nőgógyász Vombee nevű gyógyszert írt fel, este kellett bevenni, álmosít de sokat segített. Hátránya, hogy drága, havi kb 20 ezer ft, de ha van rá lehetőséged, érdemes kipróbálni, életmentő volt kb.
aug. 25. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!