Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34 +5 hetesen nehéz légzés...

34 +5 hetesen nehéz légzés normális? Először háton fekve éreztem oldalra fordulva jobb lett de már oldalt se jó ülve elmúlt mitől lehet?

Figyelt kérdés
aug. 21. 17:56
 1/1 anonim ***** válasza:
Most azért nem mindegy, milyen mértékű nehezlegzesrol van szó. Szó szerint nem, vagy alig kapsz levegőt, vagy csak kicsit nehezebben, mint szoktál? Amennyire en emlékszem, nekem 34-35 hetesen (korábban is már) hatalmas pocakom volt, szoval időnként előfordult bizonyos pozokban nekem is, hogy kicsit nehezebben vettem levegőt, mert kiszorította a baba a levegő helyét, vagy ezt most nem tudom, hogy magyarázzam el értelmesen 😂 mindegy, szóval a lényeg, hogy én olvastam, hogy ilyesmi előfordul terhesen. De ha te ezt komolyabbnak érzed, és mondjuk van emiatt egy rossz megerzesed, orvost kérdezz inkább, akar ügyeletet hívj fel, mert mi itt most látatlanban simán felrekezelunk.
aug. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!