Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az iqos is ugyanúgy káros ha...

Az iqos is ugyanúgy káros ha mellettem szívják?

Figyelt kérdés
Már mindenkit megőrítek ezzel, bár nem igazán érdekel, de amióta terhes vagyok nagyon harapok arra, ha mellettem valaki rágyújt. A saját szüleimmel is sok vita volt/van és szerintem lesz is emiatt... tudom mennyire káros a passzív dohányzás, viszont sehol se találtam arra választ, hogy az iqos is pl. ugyanolyan káros mint a sima cigaretta, ha mellettem szívják?

aug. 13. 12:47
 1/8 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem nyugodj meg és ne keltsd feleslegesen a családban a feszültséget.
aug. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
49%

Ezért mondják a terhesekre, hogy hisztisek.

Cigiztem, iqost is szívtam, terhesen nyilván már egyiket se. Mindenki más meg azt szív, amit akar. Mindjárt szülök, eddig nem úgy tűnik, mintha megmérgeztek volna😂 Annál kb.csak károsabb dolgokat szívsz be, minden nap.

Nyilván, ha egy liftben élnél, ahol folyamatosan cigiznének melletted, nem lenne jó, de nyilván nem erről van szó.

aug. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
24%

megőrjít

Így írjuk.

aug. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
31%
Már pedig, ha nikotinos akkor ugyanúgy káros. A nikotin bejut a vérbe, az pedig a magzatba. Illetve az anyatejbe is bár az most nem releváns. Nem tudom, hogyan szívják melletted. Lakásban? Vagy szabadtéren? Ha utóbbi akkor tarts jó nagy távolságot és ne a füst irányába ülj. Szerintem.
aug. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
43%

Nyilván körülötted forog a világ amiért terhes vagy, szóval nyugodtan oktass ki mindenkit és vessz össze mindenkivel, aki nem a te elvárásaidnak megfelelően él!


Anyádékhoz nem kötelező menni, szóval nem lesz ingyen bébiszitter, így majd nevelheted szépen búra alatt a gyereket. Arra vigyázz, hogy ha nem az Aplokban éltek, akkor sétálni se vidd ki, mert a kipufogógáz, a gyárak és minden más baromi káros rá!

aug. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos illetve sajnos többségében nem hasznos hozzászólásokat, a kérdésemre ugyan nem kaptam választ amit pusztán kíváncsiságból tettem fel. Úgy látszik ez az oldal tényleg csak arra jó, hogy az ember névtelenül jól kioktassa a másikat, mindezt úgy, hogy a körülményeket sem ismeri. Persze mindenki másképp csinálja, én igenis szeretném majd megóvni a gyermekek egészségét amennyire lehet, én fogok felelni érte. Nyilván nem fogom "búra alatt nevelni" (???), bár kedves utolsó, ha te a kisbabádat olyan helyre vinnéd, ahol az embernek a képébe fújják a füstöt illetve bent a lakásban zárt térben dohányoznak, hát akkor gratulálok tedd azt, legalább lesz ingyen bébiszitter😃
aug. 14. 05:50
 7/8 anonim ***** válasza:
43%

Itt egy tanulmány, ami szerint az iqos és társai növelik a veszélyeket: [link]

Sajnos nem foglalkozik a passzív fogyasztással, de szerintem logikus hogy annak is hasonló kockázata van

aug. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne törődj itt a károgokkal. Én sem viszem olyan helyre a Fiam, ahol dohányoznak. Nálunk a dohányos családtagok kijárnak az udvarra, ott a helyük.
szept. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!