Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Holnap megyek a 18.-20. heti...

Holnap megyek a 18.-20. heti genetikai ultrahang vizsgálatra és ha minden úgy alakul láthatjuk a baba nemét. Arra lennék kiváncsi, hogy a férjem nem jöhet be velem a vizsgálatra?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretné már ő is látni. Nem magán orvoshoz járok de szeretnénk majd elmenni egy baba mozira de még korai.

#terhesség #baba neme #18.-20. Genetikai vizsgálat #Be jöhet velem a férjem
aug. 7. 05:20
1 2
 11/13 anonim válasza:
Probaljatok meg egyszerre bemenni. Vagy kerdezz ra bent a dokinal hogy be e mehet. De ha lesznek elotettek akkor ugyis latni fogjatok hogy egyedul mennek be az anyukak, vagy kiserovel. Szerintem semmi akadalya hogy bemenjen veled, ha esetleg a dokinal ez problema legfeljebbb kikuldi.
aug. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

10: nem is ugy ertettem, hanem ugy, hogy szomoru, hogy ezt sok helyen elveszik a kismamatol, mikozben joga lenne hozza.

Meg egyebkent is, miert nem lehet bent egy kisero? Mivel indokoljak? A kutyat nem zavarja, nem ugat bele, nem all rossz helyen. Egyszeruen nem ertem, mi az a megtamadhatatlan indok, ami miatt nem engedik.

aug. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

8


Ezer éves a rendelet.


10


Mindenhova bemehet egy 18 év feletti kísérő. Kivétel a röntgen, műtő, steril környezet.

aug. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!