Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Holnap megyek a 18.-20. heti...

Holnap megyek a 18.-20. heti genetikai ultrahang vizsgálatra és ha minden úgy alakul láthatjuk a baba nemét. Arra lennék kiváncsi, hogy a férjem nem jöhet be velem a vizsgálatra?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretné már ő is látni. Nem magán orvoshoz járok de szeretnénk majd elmenni egy baba mozira de még korai.

#terhesség #baba neme #18.-20. Genetikai vizsgálat #Be jöhet velem a férjem
aug. 7. 05:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
35%
De bemehet. Előre jelezd az orvosnak.
aug. 7. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Az elsőre a férjem jött velem, a másodikra az anyukámat vittem.
aug. 7. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
De bármelyik kórházba?
aug. 7. 05:22
 4/13 anonim ***** válasza:
92%
Van ahova bemehet van ahova nem. Melyik kórház kérdező?
aug. 7. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
39%
Jogod van egy kísérőt magaddal vinni bármilyen orvosi vizsgálatra. Ha nem engedik be a férjed, keresd fel a betegjogi képviselőt, hátha legalább a következő nővel bemehet a párja.
aug. 7. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Karcagi kórházba járok vizsgálatra.
aug. 7. 06:02
 7/13 anonim ***** válasza:
45%

"Van ahova bemehet van ahova nem. "


Alapjog, hogy mindenütt veled lehet egy 18 év feletti kísérő, ahol az nem veszélyes önmagára vagy másokra.

aug. 7. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
53%
5-ös: ezt a rendeletet nem rég hozták csak? Csak mert pár éve még ahová gondozásra jártam, nem mehetett be senki kísérő. Most nem tudom hogyan van.
aug. 7. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
78%
Bekes megye, sosem kerdeztem, bejohet e a ferjem. Bejott, soha nem kuldtek ki. Nem is ertem, mi ez a baromsag, hogy nem mehet be.
aug. 7. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
9-es, ha hiszed ha nem, pedig van olyan kórház, ahova nem mehet be. Nem mondanám ezt, ha nem tapasztaltam volna meg én is. Hogy te pont olyan intézményt fogtál ki, ahova bemehet, nem zárja ki azt, hogy máshova nem.
aug. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!