Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elvileg 2 hét múlva szülök. A...

Elvileg 2 hét múlva szülök. A szülésznőm azt tanácsolta, hogy már most írassak fel a gyerekorvossal tápszert, hátha nem lesz egy darabig tejem és ha hazamegyek a kórházból már legyen otthon. (biztos ami biztos alapon) Ti vettetek?

Figyelt kérdés
Szóltam a védőnőnek aki szabályosan leugatott, hogy mit képzelek, hogy tápszerezni akarok. Mondtam h ez nem így van csak végszükségre kell.(mindenképpen szoptatni akarok) Nálatok volt ilyen? Most mit csináljak? Van vény nélküli tápszer újszülötteknek?
2009. jan. 6. 20:43
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez elég furcsa hozzáállás. Felesleges, hogy legyen otthon tápszer, ha ömlik belőled az anyatej. Elég akkor tápszert vásárolni, ha TÉNYLEG nincs tejed.

Én még azért is szidom magamat, hogy vettem cumisüveget, pénzkidobás volt, nem is használjuk.

2009. jan. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!