Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Végtagzsibbadás az ágynyugalom...

Végtagzsibbadás az ágynyugalom vagy a kúp miatt jelentkezik?

Figyelt kérdés

1 hete használok Cyclogest progeszteron kúpot, mert kétszer jelentkezett pecsételő vérzésem. Az orvos ágynyugalmat is előírt.


Az első használat után erős hányingerre és bal oldali zsibbadásra keltem, alig akart múlni, így ügyeletre mentem.

A kúp betegtájékoztatójában olvasni, hogy vérröget képezhet, így figyelni kell a zsibbadásra, lábgörcsre, stb.


Bár az értékeim jók voltak, mégis bent tartottak, mert a zsibbadás nem múlt. Reggelre is csak gyengült, végül csak simán hazaküldtek, hogy biztos nem a kúptól van.


Azóta nem vagyok kifejezetten rosszul, de a zsibbadás folyamatosan fennáll, hol jobb, hol bal oldalt. Érinti a karom külső részét, gyűrűs ujjam, arcom külső oldalát, fülemet.

Próbálok nem idegeskedni rajta, csak félek nehogy nagyobb baj legyen.


Másnak is volt ilyen esetleg?


11 hkm


aug. 5. 05:51
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Menj el neurológushoz. Ő meg tudja mondani, hogy agyi keringészavar, vagy csak perifériás zavar. De lehet nyki porckorongsérv tünet pl a sok fekvéstől előjött, mert rosszul tartotta a nyakad.
aug. 5. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!