Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36hetes várandós vagyok...

36hetes várandós vagyok 29héttől ágynyugalom kell(megrövidült méhnyak miatt) meddig kell még az ágynyugalom? Meg még az hogy normális az ha izzadok és viszketek a terhesség e szakaszába?

Figyelt kérdés

jún. 4. 20:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Az orvosod mit válaszolt ezekre a kérdésekre?

Ugyanis KIZÁRÓLAG ö tudja megválaszolni öket.

jún. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Az ágynyugalommal kapcsolatosan azt mondta járkálhatok már,csak a tapasztalatok érdekelnének,hogy valaki volt már hasonló helyzetben. a viszketés ma jelentkezett,még nem sikerült az orvosommal beszélni
jún. 4. 20:17
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
A viszketés lehet epepangás jele is. Hol viszketsz?
jún. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Megrövidült méhnyak miatt 27. héttől fekdüdtem. 36. héten mar óvatosan sétalgattam. 37. héten rendesen jöttem-mentem. 38. héten direktbe nagytakaritottam. 39. héten kezdtem lépcsőzni. 40. héten feladtam. 41-en indítottak. Tágulas nulla, császár.
jún. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

A lábam az arcom a karom viszket leginkább.

Én is a házba jövök megyek,de nem tudom merjek-e ki is menni

jún. 4. 20:37
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
A viszketés jelezhet nagyon veszélyes dolgokat, pl hellp-szindromat is. Bemennék az ügyeletre, de minimum felhívnám őket.
jún. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
87%
De hát miért ne mennél ? Mi a legrosszabb ami történhet? Max nem otthon indul be a szülés de azért az nem megy olyan gyorsan. Nyugi sétálj nagyokat vigyél magaddal telefont ennyi.
jún. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha nagyon izgulsz, várd meg a 37. hetet, akkor már baj nem lehet. De utána tényleg nyugodtan, bármit, nem is árt egy kis erőnlét, meg a babának is jó, ha mozogsz. Ha zárt a méhszáj, lazán kihúzhatod 40 hétig is, sokan jártunk így. Nekem a végén kevesebb volt mint 1 cm, mégsem indult be magától.
jún. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekem is pihennem kellett, a külső méhszáj is kezdett nyílni 34 hetesen. 37 hetes kortól már azt mondta a dokim, hogy csinálhatom ami jól esik.


Viszketéssel kapcsolatban dokit kérdezz. Lehet terhességtől független is, nekem ekcéma terhesen jött ki, csak a kézfejemen. Se előtte se utána nem volt sose. De ez ugye látszott, nem csak viszketett. Mivel epepangás jele is lehet, egyeztess orvossal.

jún. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
88%
A húgom véresre vakarta a kezét, lábát, epepangása volt, ami 35. hét körül derült ki. De nem volt olyan súlyos, 38. hétig vartak (program császar volt egyéb okokból). Egy vérvétel sosem árt.
jún. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!